Wpis z mikrobloga

Hemlo.

Od dłuższego czasu - nwm roku? jak nie lepiej - chodził mi po głowie wpis o GAZie Wołga 24...
- w końcu zebrałem się i napisałem o niej ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Miłego wieczoru, weekendu i do zobaczenia następnym razem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#autakrokieta #recenzex #samochody #motoryzacja #wolga
SonyKrokiet - Hemlo.

Od dłuższego czasu - nwm roku? jak nie lepiej - chodził mi po g...

źródło: 20230423_125302

Pobierz
  • 16
@PiotrFr mam znajomego w pracy co jeździł na taryfach opowiadał że w Krakowie na taryfie na początku 2000 lat jeździła wołga, warszawa a on jeździł wartburgiem 353 i to ponoć robiło wtedy wrażenie szczególnie wołga z Warszawą
W sumie jakby całą mechanikę wymienić, i wszystko dokładnie spasować(czyli właściwie wyprodukować od zera większość elementów) to by był całkiem fajny wóz, stylistyka jest świetna ( ʖ̯)


@Zgrywajac_twardziela: ruskie robią coś takiego ale z pobiedami i czasem wołgami 21 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

SonyKrokiet - >W sumie jakby całą mechanikę wymienić, i wszystko dokładnie spasować(c...

źródło: obraz_2024-02-03_105753390

Pobierz
@Zgrywajac_twardziela: wołgę 24-10 możliwe że kiedy indziej opiszę, o niej wspominałem że była "bardziej przystępna ale oplastikowiona" XD bo to trochę inny przypadek,, chociaż noo, lifting "24" jakby nie było XD historia tych liftów to też niezła epopeja, z cyklu "jak robić auto kilkadziesiąt lat i zmieniać panele nadwozia i środek" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SonyKrokiet: No wielka szkoda że tak ładny projekt nadwozia się zmarnował na prawdziwie radzieckie wykonanie xd kiedyś z tym wozem widziałem filmik jak tam było pokazane jak wszystko jest bylejakie, z byle jakich materiałów, źle spasowane, no tragedia ( ͡° ʖ̯ ͡°) nasze FSO prezentowało wysoka jakaś przy gównie które robili ruscy xd Jak się było małym gowniakiem to człowiek myślał że to taki ruski Mercedes, bo
@Zgrywajac_twardziela: Złota łopata, ale to samo można powiedzieć o Polonezie Caro. Stylistycznie buda bardzo fajna, jakby przebudować od zera to byłby spoko wóz. I tak można o wielu innych wynalazkach zza żelaznej kurtyny. Z zewnątrz fajne, ale w środku, o ja #!$%@?ę. xD