Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 100
@Mystoo: uważaj wariacie, bo zaraz jak u siorki się uspokoi to będą jęki dochodziły jeszcze z matki pokoju to już całkowicie włosy Ci dęba staną wtedy i nie dźwigniesz tego wszystkiego mentalnie, lepiej sobie poduszką łeb przykryj i idź spać, nie myśl o tym, nie mieszaj się do tego wszystkiego, a dla pewności, że po matce nie przyjdzie kolej na Ciebie to zabarykaduj szafą drzwi od pokoju, wiesz jak jest, strzeżonego
  • Odpowiedz
  • 5
@njdnsjdnjs: zero zrozumienia i empatii. typowe dla kobiet. a ja serio jestem przerażony, bez względu na to jak śmieszne ci się to nie wydaje.

@aelfwine jeb@ć takie życie, gdzie jakiś gówniarz rucha moją siostrę, a ja żyłem z kompleksami przez lata, bo żadna dziewczyna nie chciała na mnie nawet spojrzeć. mam to tak po prostu zaakceptować? inb4 wiem, że tak, ale to nie takie proste
  • Odpowiedz
  • 111
@Mystoo: jeżeli masz choć resztkę szacunku do siebie, to wbij do pokoju siostry, wyruchaj jej chłopaka, a następnie ucieknij z płaczem do matki pod kołdrę.

W ten sposób pokażesz wszystkim i zrozumieją, że nie jesteś jedynie ich życiową porażką, ale też psycholem, którego trzeba zamknąć w zakładzie. Powodzenia Mirku!
  • Odpowiedz
  • 0
@Mystoo myślę żeby to robiła w domu a nie na jakiejś melinie, z niewiadomo kim
A tak to masz siostrę pod kontrolą, bezpieczna i zdrowa
  • Odpowiedz