Wpis z mikrobloga

Wywiad z Dudą pokazuje wykopki jak bardzo macie wyprane mózgi polityką, hejtowaniem PiSu dla samego hejtowania i nie potraficie obiektywnie ocenić pewnych rzeczy. Duda wypadł całkiem pozytywnie w tym wywiadzie, a sam wywiad na bardzo dobrym poziomie.
Tymczasem wykopki: kompromitacja Dudy, Mazurek i Stano liżą rowa PiSowi (xD), Kanał Zero internetowym medium Kaczyńskiego (xDDDD).
To, że ktoś ma inne poglądy od was nie znaczy, że nie może wypaść pozytywnie w takim formacie. Kilka przykładów podam. Nigdy nie byłem fanem Leszka Millera ale zawsze wywiady z nim były ciekawe, a sam Miller operował dobrą polszczyzną, nigdy nie byłem fanem Hołowni ale dobrze wypada np. w debatach. Tymczasem na wykopie pełna polaryzacja.
#kanalzero #duda #stanowski
  • 64
@fan391 Zgadzam się z kolegą, Duda dobrze wypadł. Robiąc dokładną analizę jego odpowiedzi można się przyczepić do wielu rzeczy, ale dla większość odbiorców Prezydent ocieplił swój wizerunek i pokazał, że jest normalnym facetem i potrafi prowadzić dyskusję. Natomiast subiektywnie jestem rozgoryczony tym wywiadem. Dwóch działaczy politycznych nadużywało swoich stanowisk i swojej władzy dla dobra swojej partii dopuszczając się czynności karygodnych. Duda ich ułaskawił, dzięki czemu mogli dalej harcować w służbach panstowych i
@fan391: O fajnie wypadł, to zapominam że jest pisowskim pachołkiem na telefon kaczyńskiego który chroni swoich kolesi i nagina prawo i konstytucję

Leszek Miller miał ciekawe wywiady? Wywiady Dudy z kolegami są przeciwieństwem ciekawości jak tematy kontrowersyjne się urywa i kłamie się na ich temat i #!$%@? się co się je
To, że ktoś ma inne poglądy od was nie znaczy, że nie może wypaść pozytywnie w takim formacie. Kilka przykładów podam. Nigdy nie byłem fanem Leszka Millera ale zawsze wywiady z nim były ciekawe, a sam Miller operował dobrą polszczyzną, nigdy nie byłem fanem Hołowni ale dobrze wypada np. w debatach. Tymczasem na wykopie pełna polaryzacja.


@fan391: tak - porównuj Millera czy Hołownia do #!$%@? dudy xD
@fan391

Wywiad z Dudą pokazuje wykopki jak bardzo macie wyprane mózgi polityką, hejtowaniem PiSu dla samego hejtowania i nie potraficie obiektywnie ocenić pewnych rzeczy. Duda wypadł całkiem pozytywnie w tym wywiadzie...


Rozumiem wykopku, że to Ty jesteś tą wyrocznią która decyduje czy inni są obiektywni czy nie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Duda wypadł tak jak zawsze, mierny ale wierny. Tekst na temat Krymu to kompromitacja na poziomie
@fan391 Wywiad ze strony prowadzących nawet niezły ale co do Dudy to jedyne co można powiedzieć to że wypadł dość sympatycznie. Generalnie nie odpowiadał na pytania, snuł sobie opowiastki nie na temat kiedy padały niewygodne kwestie i generalnie rżnął głupa, że co złego to nie on. Tyle tylko, że to dokładnie był on.
Gadanie, że PO wybrało sędziów na zapas to odwracanie kota ogonem, bo oni i owszem, wybrali ale trybunał I'm
@fan391: tak jest, motłoch jak już ukierunkujesz to ciężko odwrócić jego kierunek, taka ciemna masa. Dopiero się odwrócą jak już będzie za późno. I wtedy z braku alternatywy będzie w panice glos oddany na PIS... "To nie są ludzie synku." Widać to po telefonach na kanał, po ludziach wygranych u Buddy i tu na wykopie, że większość w naszym kraju to dno intelektualne.