Wpis z mikrobloga

Wywiad z Dudą pokazuje wykopki jak bardzo macie wyprane mózgi polityką, hejtowaniem PiSu dla samego hejtowania i nie potraficie obiektywnie ocenić pewnych rzeczy. Duda wypadł całkiem pozytywnie w tym wywiadzie, a sam wywiad na bardzo dobrym poziomie.
Tymczasem wykopki: kompromitacja Dudy, Mazurek i Stano liżą rowa PiSowi (xD), Kanał Zero internetowym medium Kaczyńskiego (xDDDD).
To, że ktoś ma inne poglądy od was nie znaczy, że nie może wypaść pozytywnie w takim formacie. Kilka przykładów podam. Nigdy nie byłem fanem Leszka Millera ale zawsze wywiady z nim były ciekawe, a sam Miller operował dobrą polszczyzną, nigdy nie byłem fanem Hołowni ale dobrze wypada np. w debatach. Tymczasem na wykopie pełna polaryzacja.
#kanalzero #duda #stanowski
  • 63
nie potraficie obiektywnie ocenić pewnych rzeczy. Duda wypadł całkiem pozytywnie w tym wywiadzie


@fan391: to "oceń obiektywnie" ten fragment, w przybliżeniu:
- panie prezydencie, czy prawo do ułaskawienia ma sens?
- ułaskawiłem Kamińskiego i Wąsika bo walczyli z korupcją
- ale ja pytam ogólnie, czy ułaskawienia mają sens, jeżeli otrzymują je skazani kumple polityczni i skazani dziennikarze zbieżni politycznie
- ja bardzo mało ułaskawiam

Według ciebie to jest "wypadnięcie pozytywnie"? Przecież
@fan391 Miller to bardzo inteligentny facet, a Duda to miękiszon bez charakteru, któremu Kaczyński kazał grać prezydenta i mu „załatwił” drugą kadencję, więc spina wszystkie mięśnie, stroi miny, podnieca się tym swoim „byciem prezydentem” i nie ma ani nic ciekawego, ani zabawnego do powiedzenia.

Stanowski robi duże pieniądze na tym typie widza-magazyniera z Brighton. Jest sport, są faceci w średnim wieku co sobie tam coś śmiesznie dogadają, są dramy, celebryci, „różne takie
@fan391 dlatego hasztagi z polityką od dawna mam na czarnej, chlew i poziom #!$%@? wykopowych walk plemiennych zrównał się z tym na twitterze. W realnym świecie już dawno odciąłem się od zacietrzewionych fanatyków dyskutujących o polityce z pianą na ustach.
@Szalom: Nic nie odwołuje, tylko łamie prawo. Przejmuje prokuraturę i wywala z niej ludzi, którzy chcą ścigać Sienkiewicza za przestawa, których się doouścił.
@fan391: bo łykopki myślą że świat wygląda tak jak w internecie i że ludzie na ulicy naparzają się ze sobą jak na tweeterze XD dlatego tak im poryło łby. Sam miałem taki incydent że przez parę miesięcy bardzo dużo scrollowałem i prowadziłem życie w internecie. To jak mi to przeryło łeb było straszne, człowiekowi nagle się wydaje że na przystanku ludzie kłócą się i wyzywają od pisowców, a o polityce gadają
@fan391 Głupotą w sprawie Krymu jest to, że promowanie w świecie argumentu, że jeśli jakieś terytorium było czyjeś dłużej w historii, to może mieć jakiś wpływ na to, komu się teraz należy, jest niezgodne z polskim interesem narodowym, a prezydent ma psi obowiązek reprezentować nasz interes narodowy.

On to robi z pozycji europejskiego prezydenta, a nie jakiegoś randoma w internecie.
@ish_waw: Na Krymie sytuacja jest o tyle skomplikowana, że to nie chodzi o czas jaki jakieś terytorium było pod czyim panowaniem (idąc tym tokiem Gdańsk powinien być niemiecki) ale o strukturę ludnościową. Na Krymie większość ludzi uważa się za Rosjan i mówi w ich języku dlatego sytuacja nie jest zerojedynkowa.
@fan391: Dla wykopków bezstronny wywiad byłby wtedy, gdyby lali Dudę pałą po plecach przez godzinę. Wszystko inne to propaganda. Niewygodne pytanie --> "ustawione, stwarzają tylko pozory, że są obiektywni". Łatwe pytanie/śmieszkowanie/dobre słowo --> "buuuu pisiory, widać, że tuba propagandowa" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żeby nie było: wywiad był mocno sterowany i nie odbyłby się, gdyby to nie byli Mazurek i Stanowski. Ale wypadł całkiem normalnie - nie
@fan391 Mordo. Miller przed wywiadem dostaje pytania, ludzie piszą mu odpowiedzi a on tylko recytuje. Bez tego jest jak małpa. Zwróć uwagę, że w wywiadach Millera nie ma żadnej spontaniczności, bo by nie przylazł