Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz lecę z Wizz Air priority No i kurde powiem Wam, że czuć tę różnice. Na autobusik czekałam sobie w przestrzennej poczekalni, zwykli śmiertelnicy ściśnięci obok jak sardynki. W autobusie to już wcale luksusowo, od plebsu odgrodzono nas piękna, żółto-czarna szlajfką żebyśmy mogli podróżować w komfortowych warunkach. Potem plebs musiał czekać zamknięty w autobusie, aż my usadzimy swoje tyłeczki w samolocie. Czuć luksus.

#podroze #wizzair #bekazpodludzi
  • 20
@rudyba: Czasem brałem priorytet i zawsze trafiał się jakiś cwaniak lub większa grupka, co chciała wbić bez priorytetu. Oczywiście tylko Polacy tak kombinowali :)
@rudyba: ja #!$%@?ę, cieszyć się że można dłużej siedzieć w samolocie zamiast krócej xD

Ja tam brałam priorytet dla drugiego bagażu + dodatkowego miejsca na nogi (teraz i tak płatne dodatkowo) a wchodziłam jako jedna z ostatnich xD

I tak bez ciebie nie poleci, na #!$%@? siedzieć tam wcześniej/dłużej?
@ramirezvaca: Mieszkam w UK i tylko ludzie 50+ nie ogarniają. Młodzi się dogadują i mają o wiele wyższą kulturę, nie pchają się, spokojnie czekają na swoją kolej, mimo że wyglądają na typowych Sebków i Karyny (słynne nie oceniaj książki po okładce). To tylko moje doświadczenie, ktoś może mieć inne.
@rudyba Ja tam wchodzę ostatni nawet jak mam pierwszeństwo i wywołują moją grupę.

Wtedy wszyscy już siedzą i czekają, a sobie swobodnie idę do mojego miejsca i nie muszę stać w korytarzu, bo inni ładują swoje graty do szafek.

Tak samo po lądowaniu. Oglądam film do samego końca i jak już wszyscy się nastoją (nie wiem po co) w korytarzu to swobodnie wstaję, ubieram się i idę przez pusty samolot zamiast się
  • 0
@Tytanowy_Lucjan weszłam w miarę szybko bo całej w priorytetowej grupie było z 8 osób. A jak nie mam to tez jestem zwykle ostatnia na pokładzie i ostatnia na lotnisku ( )
@N4lesnik: dobrze ale taki plebs z UK co maksymalnie zna angielski na B2, to co może zrobić w Niemczech? My mówimy o C2 a nie jakimś słabym angielskim w kraju gdzie używa się niemieckiego.