Wpis z mikrobloga

@mnemonk mogę być kim chcesz, #!$%@? w to mam, fakt jest taki że w jedynce stworzyli postać ktorą pokochało miliony ludzi na świecie, ludzie chcieli dalej grać joelem w następnych częściach, przeżywać jego historię, z marketingowego i zyskowego punktu widzenia mieli kurę znoszącą złote jaja, jedynie co musieli zrobić to to, żeby to kontynuować, zamiast tego cuckowaty neil chciał #!$%@?ć jeszcze GŁEMPSZOM historie jaki to joel był śmieciem w przeszłości i tak
@Aokx: A jak niby powinna wyglądać bohaterka gry żyjąca w postapokalitycznym świecie opanowanym przez zombie, gdzie każdy dzień to walka o przeżycie? Bohaterka walczy z potworami, śpi w lesie, poluje, a jej wygląd jest odzwierciedleniem tego życia.

Ale niektórym sperma chyba uderzyła do głowy i oczekują, że bohaterką gry postapo powinna być filigranowa blondyneczka z wielkimi, wyeksponowanymi cyckami oraz zawsze idealnym makijażem lol
bo brała sterydy tłumoku. Jakbyś zaznajomił się z grą w inny sposób niż memy, to może nawet by ci się gra spodobała


@#!$%@?: nigdzie w grze nie ma potwierdzenia, że brała sterydy. Jeszcze zarzucasz komuś innemu, że nie grał w grę, lewicowy tytanie intelektualny xD

spokojnie, prawaki są znane z tego, że nie potrzebują szczegółów i rzadko kiedy myślą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@leeaxe: napisał lewak, który
@lubiepepsi2137: Ewidentnie nie zrozumiałeś postaci Joela bo na pewnie jest to osoba, która można naśladować a już na pewno nie pokochać. On przecież niczym nie różnił się od osób, które zabijał. Jakbyś żył w tamtym świecie to raczej nie chciałbyś go spotkać. Po prostu uwierzyłeś w tkliwą historyjkę z pierwszej części jak to koleś po przejściach zobaczył w przypadkowej dziewczynie utraconą córkę i obudziły się w nim jakieś uczucia. I nie
@blessed_by_swiezonka: dlatego że w tej grze faktycznie występuje postać trans, która była dziewczynką, ale identyfikuje się jako chłopiec. Ma z 12 lat, jest drobnej postury i strzela z łuku.

Ale wasze zaczadziałe mózgi tego nie wiedzą i za każdym razem łapią się na tego screena i podobne z TLOU2 i zestawiają je z nagłówkami o "transach w grach" xD

a to zwykła baba tylko z do#ebanym bicem, jest nawet w normalnym
@blessed_by_swiezonka: nie xD ta postać od dziecka trenuje jako członek bojówek wojskowych żeby pomścić stratę ojca - i dokładnie tak to jest przedstawione, a nie że kłuje dupsko teściem xD

Kiedy zresztą historia, powiedzmy, dochodzi do końca to opuszcza swoją kompanie i, przechodząc kilka cięższych chwil, przyjmuje już całkowicie kobiecą postać

Bardzo źle że nie wypowiadasz się jako ekspert od gier. Gdybyś poznał trochę materiału źródłowego to mógłbyś np nie zrobić
conamirko - @blessedbyswiezonka: nie xD ta postać od dziecka trenuje jako członek boj...

źródło: xi15r4xh7f751

Pobierz
@Returned: Też nad tym się zastanawiałam. Ale z drugiej strony Abby była dzieckiem które urodziło się już po apokalipsie, do 13 roku życia miała ojca lekarza, była wychowywana przez Świetliki, które miały dostęp do sprzętu medycznego. Po śmierci ojca została sama, to ją zahartowało, no i nic tak nie motywuje jak chęć zemsty. Potem dołączyła do WLF, co wiązało się z musem bycia sprawnym fizycznie, w takich warunkach słabi nie mają
@wodzu85 w ten sposób można wytłumaczyć kazdą postać, wyobrażasz sobie np takiego kapitana ameryke albo tonego starka wyhajpowanego do maksimum, gdzie w następnej części jeden z nich kończy #!$%@? kijem golfowym przez przerośniętego transa? źle to zrobili po prostu i nie trzeba sie tu doszukiwać drugiego, jakiegoś głebszego dna, chcieli zabić joela? to mogli to zrobić z większą klasą, nawet jak teraz o tym myślę to przechodzą mnie ciarki
@Czlowiekryba: każda kobieta, która tak wygląda, ma wygląd sterudziary :p chęć zemsty i fakt, że "musiała" nie przebija biologii ;) aktywna fizycznie, silna kobieta tak nie wygląda będąc naturalem. Ba, nierzadko facet bez "wspomagania" może mieć problem żeby takie gabaryty osiągnąć.

Ale uwaga, że jej tate był lekarzem, że bujali się ze swietlikami i innymi paramilitarnymi frakcjami całkiem słuszna. Tu już jakiś sens jest.
@conamirko: nawet na tym screenie wygląda bardziej męsko ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale poważnie. Kobieta natural nawet jak ćwiczy pod wojaczke, nie ma praktycznie prawa wyglądać jak Abby w peaku. Sterydy to jedyne inne usprawiedliwienie niż trans.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.