Wpis z mikrobloga

@lubiepepsi2137: Jaka ikoniczna postać? Ikoniczną postacią w gejmingowym świecie to jest Mario, a nie Joel.
Jak nie grałeś w TLOU2 to nie powinieneś wypowiadać się na tematy związane z tą grą, bo jej nie znasz. Dyskusję moglibyśmy prowadzić jakbyś zagrał i Ci się nie spodobało.

Woke gówno o zemście... Powtórzę się, ośmieszasz się.
@lubiepepsi2137: Tak #!$%@?, wysraliby 30 części The last of us z Joelem, Joel Farming simulator i Joel multiwersum. Weź się jebnij w dekiel. Przecież to, że uśmiercili tą postać a nie przeruchali serie bo tak się opłaca to najlepsze co się mogło stać, dzięki temu mamy zamkniętą spójną historie. Takie jest życie, ludzie umierają inni muszą sobie radzić bez nich. Być może z marketingowego i zyskowego punktu widzenia to był strzał
@erkav: Jej ojciec był naukowcem, medykiem, miała dostęp do sterydów, świetliki sprowadziły pewnie leki z połowy stanów do jednego miejsca, miała na plecach #!$%@? widoczne wysypki i syfy jak ktoś kto sie żga, nawet było więcej rzeczy o których już nie pamiętam, ale tobie by musieli napisać wprost i odtworzyć scenke w której Abby się żga i mówi wprost o swoich intencjach: "Teraz będę zażywała sterydy anaboliczne żeby każdy zrozumiał, że
@lubiepepsi2137: o nie, zabili postać która kochałem, przez to seria została zniszczona. Tak jak seria Harry Potter jak Syriusza zabili albo gra o tron jak zabili eda starka. Czemu ten cuckman nie może zrozumieć że nie wolno zabijać postaci które ja lubię !!!!! Jakby ta gra była prawacka to Joel bylby nieśmiertelny (i ellie by miała wielkie cycki) ale lewactwo zniszczyło tą serię !!!!!!
@horus666:

nie nazwałbym myślącym człowieka, który wsadza #!$%@? do dupy drugiemu człowiekowi ;) już nawet nie używam słowa "płeć" bo by ci się mózg zjarał.


to problem z Twoją głową kolego. A nie z cudzą dupa
@Vaclav:

Tak, to dlaczego The left cen't into meme? Bo to pustaki bez wyobraźni xD


Nie wiem, jestem z centrum. Pisałem to kilka komentarzowi niżej i nie doczytałeś? Nie potrzebujesz szczegółów czy jak?
@OskarDeveloperski: na pewno nie zrozumiałem co napisałeś, na pewno kolego, co jeszcze zrobiłem lub nie zrobiłem? Jesteś ciężkim przypadkiem prawka. Nie dość że nie potrzebujesz szczegółów, nie myślisz to jeszcze masz urojenia XD