Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie w wykopkach to, że jak ktoś zacznie coś hejtować to już leci lawina hejtu, nie mająca żadnego sensu, żadnych argumentów, nic. Po prostu hejt i beka bo tak jest teraz fajnie. Ludzie nie myślą sami tylko tak jak jest "modnie" żeby nie być odrzutkiem społeczeństwa gdzie 70% to idioci. W wywiadzie z dudu były pytania mocne a wymijające odpowiedzi dudu punktował i Mazurek i Stanowski. Były też takie normalne typu "jak to jest być prezydentem i jak sie wtedy żyje" - Dla mnie to akurat ciekawe, nie wiem jak wygląda życie prezydenta RP, nigdy się nawet nad tym nie zastanawiałem, więc czemu nie poznać trochę tego jak to jest? Tak samo jak odcinki "nowe otwarcie" Hołowni. Fajnie zobaczyć jak to wszystko wygląda od środka. Ale oczywiście wykopki będą #!$%@?ć że mieli bombardować dudu cały czas trudnymi pytaniami, negować odpowiedzi, kłócić się z nim etc. Wtedy wy imbecyle, zostaliby wyproszeni i dostali zakaz publikacji tego wywiadu. Wy po prostu nie chcecie normalnego wywiadu z prezydentem (gdzie mimo wszystko, w wywiadzie trzeba szanować jego stanowisko bo inaczej zostanie zablokowana publikacja wywiadu). Wy chcecie rzezi, krwi, jeszcze większej destabilizacji. Igrzysk i chleba, nic więcej wam do życia nie potrzebne.

Żenada.

#kanalzero #stanowski #mazurek #dudu #prezydent #wywiad #polityka
  • 81
@rav3k ja tu mam wrażenie że działają na wykopie i pisowcy od Mateckiego, konfederaci wspierani przez Rosjan ale i trolle platformy. W sensie pełno jest wpisów do przesady w jedną stronę. Co do wywiadu to Mazurek i stanowski jako tako, chociaż mogli mocniej cisnąć bo Duda lał wodę i nie odpowiadał konkretnie. Dlatego akurat tu mi mazurek przerywający nie przeszkadzał bo jak dudu się nakręci to jest monolog i luźne myśli typu
Swoją drogą jestem ciekaw czy tusk odważy się przyjąć zaproszenie do kanału zero


@okurczaki: w sumie, się w nowym TVPiS pokazać, to mogłoby być ciekawe. Tylko poziom retoryczny Stanowskiego jest niestety zdecydowanie niższy niż nawet takiego Tuska.

@fiddle: XD. Weź wymień jakie trudne pytania dostał prezydent. Może coś o trybunale? Może coś o funduszu sprawiedliwości? Może coś o podsłuchach? Czy jednak było poklepywanko po pleckach i lizanko pod stołem?
@rav3k: Tak samo jak ten wypadek na A1.

Wykopki se ubzduraly ze to morderstwo z premedytacja. Co oznaczaloby, ze w momencie rozpedzenia samochodu gosciu juz mial ustalony i zlokalizowany cel w ktory ma wjechac, i specjalnie wyliczyl miejsce od ktorego zacznie sie rozpedzac zeby w momencie uderzenia mial odpowiednia predkosc.

Zabojstwo w afekcie by bylo jakby gosciu specjalnie w nich wjechal za to ze na niego zatrabili, zajechali mu droge jak
@rav3k: żenada to takie wysrywy ludzi łapiących się na subtelniejsza propagandę, a myślących że wznieśli się ponad motłoch. Jedyne czym się różnisz od najgorszego bezrozumnego betonu to to, że chcesz żeby pisowcwcy używali lubrykantu
  • 1
@rav3k: wykopki okupujące tag przegryw i famemma, zmieniające narrację jak im wiatr zawieje? Stare, znałem. Wyzywali od szurów wszystkich, którzy nie chcieli siedzieć jak barany w domach gdy zaczęła się pandemia. Potem zmienili narrację. Wyzywali od onuc wszystkich, którzy nie chcieli emocjonalnie i bezmyślnie pomagać Ukrainie gdy zaczęła się wojna. Potem zmienili narrację. Kilka lat temu wspierali PiS i Dudę i pluli na Tuska, dziś klaszczą jajami, bo Tusk doszedł do
@rav3k: Przypomina mi to "2 minutową sesje nienawiści" z Orwella - sprawdziło się w czasach emocjonalnego dyskursu internetowego (bo przecież nie dyskusji na argumenty)

Dla tych którzy nie znają lub zapomnieli - różnica jest taka że raczej nie mamy czystej dzikiej bezrozumnej nienawiści, ale raczej dziką bezrozumną internetową szyderę
Phallusimpudicus - @rav3k: Przypomina mi to "2 minutową sesje nienawiści" z Orwella -...
@rav3k: Taki mamy dzisiaj obraz społeczeństwa: chleba i igrzysk. Widać po ulubionych tagach tu: patostreamy i gale fame MMA. Idiokracja która będzie się zwiększać jeszcze po edukacyjnych reformach nowej ekipy rządzącej.
Nie pamiętasz co się działo wcześniej za czasów platformy ? Co się #!$%@? na wszystkich demonstracjach ? Jak z ludzi którzy szli w marszu 11 listopada starano się zrobić bandytów ?


@TypowyFraciarz: co sie takiego dzialo za platformy? i pamietam co sie #!$%@? na marszu 11 listopada, bydlo robilo zadymy i niszczylo miasto
@okurczaki @rav3k a czego ty się spodziewałeś po wywiadzie z typem który razem ze swoją bandą rozkradali ten kraj? Niektórym rzeczywiście trzeba wejść siła do domu, nasrać na środku i okraść, żeby człowiek zrozumiał, że ktoś tutaj jest nie w porządku. Sram na typa który ułaskawił dwóch przestępców, przez których nasz kraj stracił Pegasusa, który miał być do śledzenia zagrożeń terrorystycznych, a sami niejednokrotnie wycierali sobie mordy "bezpieczeństwem narodowym" żeby jeszcze bardziej
@rav3k szczerze mówiąc nie oglądałem, traktuje to jak wywiad z jakimś patusem, a założenie mam takie, że nie robię idiotom wyświetleń, być może inni też tak podchodzą. Chociaż z pewnością jest też tak jak pisałeś, hejt dla samego hejtu. Banda zjebów, bez własnego zdania podłapała jakiś temat i będą go grzać do porzygu.