Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie w wykopkach to, że jak ktoś zacznie coś hejtować to już leci lawina hejtu, nie mająca żadnego sensu, żadnych argumentów, nic. Po prostu hejt i beka bo tak jest teraz fajnie. Ludzie nie myślą sami tylko tak jak jest "modnie" żeby nie być odrzutkiem społeczeństwa gdzie 70% to idioci. W wywiadzie z dudu były pytania mocne a wymijające odpowiedzi dudu punktował i Mazurek i Stanowski. Były też takie normalne typu "jak to jest być prezydentem i jak sie wtedy żyje" - Dla mnie to akurat ciekawe, nie wiem jak wygląda życie prezydenta RP, nigdy się nawet nad tym nie zastanawiałem, więc czemu nie poznać trochę tego jak to jest? Tak samo jak odcinki "nowe otwarcie" Hołowni. Fajnie zobaczyć jak to wszystko wygląda od środka. Ale oczywiście wykopki będą #!$%@?ć że mieli bombardować dudu cały czas trudnymi pytaniami, negować odpowiedzi, kłócić się z nim etc. Wtedy wy imbecyle, zostaliby wyproszeni i dostali zakaz publikacji tego wywiadu. Wy po prostu nie chcecie normalnego wywiadu z prezydentem (gdzie mimo wszystko, w wywiadzie trzeba szanować jego stanowisko bo inaczej zostanie zablokowana publikacja wywiadu). Wy chcecie rzezi, krwi, jeszcze większej destabilizacji. Igrzysk i chleba, nic więcej wam do życia nie potrzebne.

Żenada.

#kanalzero #stanowski #mazurek #dudu #prezydent #wywiad #polityka
  • 84
@Ulyssos

@Pan_krecik: oczywiście, tęcza w prof to już w ogóle jestem stalinistą ( ͡° ͜ʖ ͡°) spokojnie, ja zwykły socjaluch


No jak analitycznie podejść do zagadnienia to jedno nie jest wcale tak odległe od drugiego.

Żeby socjalizm mógł zaistnieć nie może istnieć. własność prywatna.

Ale ludzie chcą mieć własność prywatną (taka jest natura człowieka).. więc potrzebny jest mechanizm kontroli..

Trzeba im też ta własność odebrać.. żeby im
@Ulyssos

Poczekaj aż się dowiesz, że w socjalizmie istnieje własność prywatna... myli ci się z komunizmem coś :)


A to Ty z tych co uwłaszczają zyski i uwspolniaja straty... xD

Socjalista.. ( ͡ ͜ʖ ͡)