Wpis z mikrobloga

A co jeśli Duda specjalnie powiedział coś kontrowersyjnego, żeby wypromować kanał dziennikarskich zer (w ich przypadku autoironia przy nadawaniu nazwy kanału ich nie ochroni)? Tylko, ponieważ jest niepełnosprytny, to przesadził? Promocja wspaniała - trąbią o tym media w Polsce, podając przy okazji, gdzie to powiedział.

Kilka dni temu Kaczyński paplał, że jest im potrzebna duża prywatna telewizja. Co jeśli Mazurek Kaczyńskiego i Kryptopisior Stanowski to część tego planu? Skrzydło mediów, które ma jednocześnie docierać kanałami internetowymi i być zjadliwe dla inteligentnego wyborcy, bo w partii doszli do wniosku, że jednak leciało za dużo samego gęstego i trzeba to zrównoważyć na przyszłość, żeby znowu wygrać. Dla Mariuszy z Brighton przy okazji też się coś znajdzie.

Zasadniczo powinniśmy zignorować te zera i nie podbijać im zasięgów oraz oglądalności. Jedyne co, to jakiś popularny youtuber w stylu "Nie wiem, ale się dowiem", który punktował już propagandę TVP powinien przyjrzeć się ich manipulacjom i je wypunktować w filmie, który zrobi miliony wyświetleń i przynajmniej częściowo ich zneutralizuje.
Na koniec jeszcze o Stanowskim, jakiś Mirek już go punktował w 2018 roku:
#kanalzero #stanowski #mazurek #duda #bekazpisu #polityka
wilku88 - A co jeśli Duda specjalnie powiedział coś kontrowersyjnego, żeby wypromować...

źródło: stanowski

Pobierz
  • 8
@Matpiotr: Tak, mogą robić co chcą, a ja mam prawo to recenzować. Co to za głupie pytania z 3D? Tak, nie widziałbym problemu, bo PiS uważam za gigantycznych szkodników sprawy polskiej, więc nie będę mile oceniał mediów, które mu sprzyjają, próbując przy tym stwarzać jakieś pozory, że tego nie robią.