Wpis z mikrobloga

@RozkalibrowanaTurbopompa: szury będą te szczepionki wspominać do usranej śmierci chyba, pod dosłownie każdym newsem o śmierci kogokolwiek musi się pojawić chociaż jeden rodzynek #!$%@?ący coś o śmiercionkach i plandemii xD chociaż w artykule zero wzmianki o jakiejkolwiek szczepionce
  • Odpowiedz
@RozkalibrowanaTurbopompa: Nie pisz, że energole są szkodliwe bo jeszcze zaraz jakiś nerd będzie znowu płakał, że dowód musi przy kasie pokazywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie ogólnie chyba z tego wszystkiego najbardziej bawi fakt, że jak odetniesz te energole nieszczęsne i zamienisz e pety na zwykłe fajki to wypisz wymaluj ogromna część ludzi żyje/zyła tak przez ostatnie 20,30,40 lat nawet a ludzie jakoś masowo nie padają.
  • Odpowiedz
ogromna część ludzi żyje/zyła tak przez ostatnie 20,30,40 lat nawet a ludzie jakoś masowo nie padają.


@Cztero0404: I wcale nie mamy obecnie fali zachorowań na nowotwory tego pokolenia. Mało tego szacuje się, że dzieciaki urodzone od 2007 walące energole, e fajki i samo przetworzone jedzenie będą żyły średnio krócej od pokolenia ich rodziców.
  • Odpowiedz
I wcale nie mamy obecnie fali zachorowań na nowotwory tego pokolenia


@archi999: Czyli rozumiem, że twoim zdaniem nowotwory są czymś nowym i ta ''fala'' to jest jakaś nowa przypadłość ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nie, zawsze jest było i będzie wiele czynników które mogą wywołać raka, duża część osób ma również predyspozycje genetyczne o czym dziwnym trafem się przestało mówić. Jeszcze kilka/kilkanaście lat temu mówiono, że na
  • Odpowiedz
W przeciągu 20 lat skoczyliśmy z 300 000 przypadków do 400 000 przy jednoczesnym spadku ludności. Skok o 30%. Jak chcesz gadać to merytoryka anie pieprzysz mi jakieś farmazony o telewizji czy dopisujesz mi zdania których nie wypowiedziałem. #!$%@? dyskusja na wykopie ... ()
  • Odpowiedz
@RozkalibrowanaTurbopompa: a weź mnie nie denerwuj nawet, czytałem wywiad z koszykarzem, którego brat popełnił samobójstwo podczas epidemii. Powód śmierci nie został oczywiście publicznie podany, więc rodzina zmarłego musiała czytać tysiące spekulacji, że jak umiera 30latek bez powodu to pewnie szczepiony był. Po tym artykule nabrałem obrzydzenia do takich szurów
  • Odpowiedz
Mnie ogólnie chyba z tego wszystkiego najbardziej bawi fakt, że jak odetniesz te energole nieszczęsne i zamienisz e pety na zwykłe fajki to wypisz wymaluj ogromna część ludzi żyje/zyła tak przez ostatnie 20,30,40 lat nawet a ludzie jakoś masowo nie padają.


@Cztero0404: jak to nie? Po prostu doszliśmy do takiego momentu że ludzie nie umierają na ulicach stąd się wydaje że problemy nie istnieją
  • Odpowiedz
@RozkalibrowanaTurbopompa: coś w tym jest. Byłem operowany na wyrostek w Poznaniu, komentarz chirurga był taki: nie żreć świństwa, mniej cukru, energetyków, schudnąć, zdrowiej się żywić, itd.

Rok później leżałem na oddziale w szpitalu powiatowym z rewolucjami po zeżarciu śmieciowego żarcia, komentarz ordynatora oddziału: hehe, mniej chlania, hehe, czas wódę odstawić, hehe, koniec z waleniem w szyję, hehe...
  • Odpowiedz