Wpis z mikrobloga

@huballus: średnia z ostatniego półrocza to 30, ale są dni, gdy jest to około 50.

Pamiętaj o tym, że ty nie musisz odczuwać stresu, ale twoje ciało tak, np po treningu.

A, no i więcej spokojnego snu. Bo coś się złego dzieje w nocy.
@huballus szczerze to ja bym się wybrał do lekarza - bo albo masz bardzo dużą nadwagę i ten poziom stresu wynika z tego że się męczysz podstawowymi czynnościami albo jest jakoś problem z sercem / układem krążenia

Druga sprawa to czemu na tym wykresie masz dwie aktywności, przed 12 i około 14 - biegałeś wtedy? Albo cwiczyles?
@huballus sprawdziłem teraz - w ostatnim roku mam 25 średnia - ale zdążają się dni gdzie stres jest duży np. 40 i więcej

Zauważyłem też że choroba zwiększa poziom stresu znacząco - wtedy średnia dzienna jest dużo wyższa np. 50
Na wykresie to dobrze widać
Qrka - @huballus sprawdziłem teraz - w ostatnim roku mam 25 średnia - ale zdążają się...

źródło: temp_file6641473404090113842

Pobierz
@huballus: nic cię nie boli? Szyja? plecy? Co właściwie robisz w pracy - praca biurowa też może być wypełniona różnego rodzaju zadaniami wymagającego skupienia i myślenia. Pozycję masz właściwą czy pochylony nad klawiaturą itp?
@huballus nie mam nadwagi (miałem ale zrzuciłem ~30 kg rok temu) praca biurowa mocno stresująca (mam swój zespół). co do pozycji za biurkiem to taka sobie jest. Z badań ostatnio (7 mcy temu w związku ze stanowiskiem) maiłem EKG i wszystko w normie. pozycja za biurkiem no cóż, nie jest idealna, dodam też że pracuję powyżej 8h
@huballus a jakie masz tetno spoczynkowe i jakie miałeś tetno jak sobie sprawdzisz w tych momentach podczas pracy gdy pokazywało stres ponad 75? Czytałem parę tematów ludzi o tym stresie na reddicie i szczerze to masa ludzi ma z tym problem. Niby normalny dzień, ogólnie zdrowi a mają poziom średni stresu 50