Wpis z mikrobloga

Czy po leczeniu ortodontycznym niektóre dolne i górne zęby mogą nie mieć z sobą kontaktu?
Leczenie zakończyłem jakieś dwa lata temu i dopiero teraz dentystka zwróciła na to uwagę, trochę mnie to zaniepokoiło ;/
#ortodoncja #ortodonta #stomatologia
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@SkrytyZolw: no właśnie u mnie się nie stykają, zakładam aparat retencyjny więc raczej nic się nie przesunęło, nie wiem co z tym teraz zrobić i czy się tym przejmować
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@SkrytyZolw: tylko coś czuję że to nie będzie takie proste, przecież na początku informują że może nie być efektu lub efekt może z czasem zaniknąć, na początku też podpisuje się jakieś zgody, więc pewnie nie wezmą za to odpowiedzialności
ehh
  • Odpowiedz
@fhgd: nosiłeś retainer? Jak tak to nie Twoje wina. Weź go ze sobą na wizytę.
Pytanie czy tego nie dało się prawidłowo ustawić czy to było niedopatrzenie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@SkrytyZolw: tak, zakładam codziennie na noc, chyba nie dało się inaczej ustawić, trochę wątpię żeby to było niedopatrzenie... teraz żałuję że nie skonsultowałem tego jeszcze z kimś innym przed leczeniem, może dałoby się zrobić to lepiej
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@SkrytyZolw: wydaje mi się że wtedy zostało by tak zrobione od razu, chociaż nie wiem czy ortodoncja dopuszcza że można zakończyć leczenie bez takiego dopasowania? a na samą myśl o ponownym leczeniu robi mi się nie dobrze
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@SkrytyZolw: zapytam na wizycie czy tak ma być i czy da się to poprawić, ale to dopiero za 1.5 miesiąca. Znasz podobne przypadki i jak to się zakończyło?
  • Odpowiedz