Wpis z mikrobloga

#rock #metal #industrialrock #industrialmetal #marilynmanson
#cultowe (1242/1000)

Marilyn Manson - Target Audience (Narcissus Narcosis) z płyty Holy Wood (In the Shadow of the Valley of Death) (2000)

Po dwudziestu paru latach wciąż co raz bardziej uwielbiam, z każdym odsłuchem.
Dawno już zacząłem doceniać (a może od zawsze tak było) numery które nie były mainstreamowymi popmetalowymi singlami (typu Fight Song czy Nobodies), a bardziej zwracam uwagę na te drugiego planu.W tym konkretnym, doom metalowy riff od 2:30 robi robotę. Prawie jakby Iommi grał dla Mansona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #rock #metal #industrialrock #industrialmetal #marilynmanson
#cultowe (1...
  • 4
@cult_of_luna: John 5 umie w gitarę ;)

Próbowałem kilka razy przekonać się do rzeczy po 2007 roku i niestety przepadłem. Do tego roku wszystko łącznie z "Eat Me, Drink Me" biorę bez popity.
Próbowałem kilka razy przekonać się do rzeczy po 2007 roku i niestety przepadłem.


@pekas: miałem tak samo, choć któraś jedna płyta (teraz z głowy nie pamiętam która) była w miarę "znośna", ale tylko tyle