Wpis z mikrobloga

@Lohengrin: Pomyśleć, że w maju skończy 9 lat. Pewnie każdy o tym wie, ale nie zaszkodzi wspomnieć, iż w Wiedźminie zadania poboczne to kraina winem i miodem płynąca. Mianowicie warto, bo nawet durny, wydawałoby się quest z przyniesieniem patelni, opowiada ciekawą historię.

Piekielnie dobra rzecz. Do tego Gwint, który zdecydowanie polecam zagłębić. Proste i przyjemne zasady do przyswojenia, a partyjki z karczmarzami, czy przede wszystkim karciane historie poboczne, to po-#!$%@?-ezja.

Polecam
  • Odpowiedz
nie wiem czy da się za to zgłosić


@Lohengrin: @Wykopaliskasz Nie da się zgłosić. Na wykopie psucie komuś rozrywki i perfidne spojlerowanie jest absolutnie dozwolone, za to nazwij kogoś debilem to zaraz polecisz xD
  • Odpowiedz
  • 5
@RandomNetUser @Kubeusz89 @Szlasio @Krs90 @TypowyNalesnik @wiesniakzdziuryzabitejdeskami @Janusz_Conway @conTEq @Rad-X @Francis_Drake @wscieklybyk @wildgenie7 @Nie_wiem_nic @kocio90 @ReinmarKrakau @mbasasello @dawid121213 @lordgrievous @zapalara @Pesa_elf @biceps35 @Arthum12
Dzięki mirki i mirabelki; stara poszla spać sama bo już jej zapowiedziałem, że przed 3 to się nie ma co mnie spodziewać :D
@saimonm @apee of korz, kupiłem tą lux edycję na PS5, jest teraz na PSatore za 5 dyszek. Płytkę kiedyś tez pewnie dokupie, żeby sobie postawić, jeśli gra
  • Odpowiedz
@Lohengrin: ja kupiłem kolekcjonerkę i przez trzy lata stała nierozpakowana, potem pograłem chwilę i skończyłem pierwsze większe zlecenie i przestałem
Niedawno wróciłem i gram od początku, prawie 120h nabite :D
  • Odpowiedz