Wpis z mikrobloga

#sejm Tumanowicz z Konfederacji właśnie domaga się deportacji młodych Ukraińców. To jest ta jedyna wolnościowa i dbająca o równe prawa mężczyzn partia? Wstyd
  • 27
  • Odpowiedz
  • 194
@WoodyzZZ daleko mi do konfy, ale chyba łatwo się domyśleć, że partia o poglądach antyimigracyjnych będzie miała w dupie prawa innych narodowości na terenie Polski i dba o interesy polskich obywateli?
  • Odpowiedz
@hahaha322: tak dba o interesy polskich obywateli, że chcą wyjść z unii europejskiej i nato, co byłoby katastrofą w każdym aspekcie interesów polskich obywateli. Weź dorośnij.
  • Odpowiedz
@hahaha322: to jak oni to próbują sprzedać, a jaki będzie faktyczny skutek ich działań to co innego. Gówno mnie obchodzi o to co oni mówią, że próbują zrobić. Ważny jest potencjalny skutek ich działań. Tylko debil uwierzy dosłownie w ich program.
  • Odpowiedz
@hahaha322: tylko jest jeszcze kwestia ze ukraina jest w stanie wojny więc to nie są imigranci tylko uchodźcy a polska jest najbliższym bezpiecznym państwem.

Po wydaleniu groziła by im bezpośrednio śmierć i represje czy to ze strony wlasnego rządu (wielu z nich to zapewne dezerterzy którzy uciekli kiedy tylko mogli za łapówki albo na lewych papierach) czy Rosjan (zapewne czy im się podoba czy nie pójdą prosto na front).
Wydalenie takich
  • Odpowiedz
@hahaha322:

interesy polskich obywateli


Chyba nie zdajesz sobie sprawy jaki to byłby cios dla naszej gospodarki, podejrzewam że chłop z konfy tak samo. Ale oni w ogóle rzadko zdają sobie z czegokolwiek sprawę
  • Odpowiedz
@WoodyzZZ a co w tym złego jest? Pytam poważnie. Dlaczego ja mam z podatków płacić na kraj który nie jest w UE ani NATO, z którym są nierozstrzygnięte spory historyczne, a w tym czasie młode byczki sobie balują po warszawskich klubach i knajpach? Coś tu chyba jest nie halo
  • Odpowiedz
@USSCallisto: ja rozumiem, że są różne konfederacje i innych musisz spróbować ale każda frakcja jest de facto antyue. Rozumiem, że mentzenik i bosak w ostatnich dwóch latach trochę stonowali w tym temacie ale wynika to tylko i wyłącznie graniem pod wybory. Stosunek do UE mają wyłącznie negatywny. Gdyby konfa miała większość, to w ciągu 5 lat bylibyśmy poza ue, to jest pewne.
ignorancie - @USSCallisto: ja rozumiem, że są różne konfederacje i innych musisz spró...

źródło: FsTPb_4XgAAlq2Q

Pobierz
  • Odpowiedz
@hahaha322:

chyba łatwo się domyśleć, że partia o poglądach antyimigracyjnych będzie miała w dupie prawa innych narodowości na terenie Polski i dba o interesy polskich obywateli?


Wolnościowa opcja jest antyimigrancka, ma w dupie prawa innych narodowości, i dba o interes jednej grupy ludzi. Faktycznie wolność.
  • Odpowiedz