Wpis z mikrobloga

@WykopekzDonbasu: zależy czy będziesz oglądał ze źródeł, które wykorzystają tę dodatkową jasność, tj. HDR/Dolby Vision. Jak masz głównie jakieś streamy z neta lub kablówkę oglądać, to IMO wystarczy ci seria C.
@Drmscape2 Raczej kablówka po HDMI, sporadycznie Netflix, a gdzies pomiędzy kablówką, a netflixem PS5.

Problem w tym, że G3 świeci max 1500 nitów, a C3 nawet nie połowę lub ledwo połowę w okolicy 800, a telewizor będzie w jasnym, dobrze oświetlonym za dnia pomieszczeniu i przez brak doświadczenia z OLED nie wiem, czy nie będzie za ciemno, choć ogólnie fanem jasności nie jestem i telefon S23+ mam może na 20% jasności realnie
@WykopekzDonbasu: wystarczy w zupełności jasności, o to się nie masz co martwić, o ile słońce nie będzie świecić prosto w ekran, ale na to już by żaden telewizor nie poradził. IMO spokojnie możesz brać C3. Kablówka to jest SDR i tak to będziesz oglądał na 100-150 nitów. G3 to jest dla ludzi, którzy wiedzą, że będą oglądać dużo treści z HDR i gonią za jak najlepszą jakością bo mają źródła, z
@Drmscape2 Nie ukrywam, że aspekt wizualny też tutaj gra, bo jednak 3-4cm od ściany, a 8 to już robi ( ͡° ʖ̯ ͡°) plus 5 lat gwarancji na panel, gdzie w C3 tego nie ma i finalnie i tak trzeba dokupić jakąś gwarancje na 5 lat za 1500zł i cienki wieszak na TV to różnica wychodzi nam 1000zł, a telewizora nie kupuje się co dwa lata, a przynajmniej
@Mietu Jeszcze nic, ale będzie to G2. Nie stać mnie na G3, a różnica to 300 nitów max jasności i jakieś kilka nieznaczących dupereli. C3 świeci jeszcze słabiej od G2, kosztuje obecnie tyle samo lub więcej + G2 ma gwarancję na panel 5 lat i jest ładniejsze.
@saimonm Przy 2 ratach gratis G2 Wychodzi 7500 - koszt wieszaka, więc jakieś 7200 na ten moment. Jakby coś dobrać w jakimś multirabacie to byłoby miło. Niestety w RTVAGD nic nie ma. Ostatecznie 7200 to nie 10k+ za G3