Wpis z mikrobloga

Wiem już dlaczego ostatnio padły pytania skąd wziąć taki złom co ja biorę :D Spojrzałem na ceny tego gramofonu i padłem xD Leży już rozebrany i umyty, schnie. Tak się zapaliłem że nawet nie zdążyłem mu zrobić zdjęć brudnemu w całości, od razu rozbiórka. Tak ten cały śmietnik z toreb wygląda. Ten tuner Sony też rozebrałem już do mycia.

Nie chciało mi się lajta robić, a po drugie skapnąłem się że po zmianie systemu na 10 jeszcze OBSa nie instalowałem. Może przy składaniu.

Przy okazji- jak już wyschnie to chciałbym sprawdzić czy działa. Jak na tym grać? Mam jedną płytę taką sporą vinylową na próby. Interesują mnie sugestie co do ogólnego użytkowania, bo w zasadzie prócz zabawy za gówniaka starym Bambino- nie miałem do czynienia z rozruchem takich sprzętów.

#biedatech #gramofon #retro #vintage #sony #technics #retrocomputing
DonRzoncy - Wiem już dlaczego ostatnio padły pytania skąd wziąć taki złom co ja biorę...

źródło: IMG_20240207_174459

Pobierz
  • 14
Ta klawa pewnie jak głośniki, kiedyś była biała :D


@DonRzoncy: otóż chyba własnie nie, drogi Rzonconie.
bo one chyba już z fabryki wyjeżdżały w takim słoniowym kolorku.
chyba że się błędnie mylę, bo to jest też możliwe. ;)
  • 2
@norbi111: Tak, a perhydrol i słońce jeszcze lepsze :) Tylko od kilku lat dzięki kochanej UE trzeba się napocić żeby kupić..

Klawiaturę pewnie zrobię, ale te głośniki to się mocno zastanowię. Najwyżej zrobię se z nich radio do garażu bo są po prostu obrzydliwe i pewnie ówno warte x)

@dos_badass: Właśnie nie wygląda w 100% na osad ze ćmików. Fakturę ma jak spalona słońcem spękana gleba, więc to raczej wina