Wpis z mikrobloga

Ludzie biorący pieniądze za budowę CPK odmówili dyskusji o tym za co biorą pieniądze!


@brixo: moja część pieniędzy które "biorą" jest własnie za to że nie chodzą do pisowskiego przygłupa Mazurka.
@Tytanowy_Lucjan: To niech idą do swoich mediów jak TVN, TVP i tam przedstawią argumenty przeciw. Niech odpowiedzą na te wszystkie argumenty. Na razie mamy próbę uwalenia tego projektu i udawanie, że czekamy na jakiś wielki audyt i nie wiadomo czy ktoś ten audyt robi.
@baca1992 Ja byłem przeciw na początku jako typowemu korytu pisowskiemu. Obejrzałem jednak ostatnio program Didaskalia, gdzie koleś długo tłumaczył dlaczego warto w to iść. Nic on z tego nie ma. Pracuje w Kanadzie jako spec od lotnictwa, robił w locie, ale myśli wciąż jak lokalny patriota. Popularność zdobył na Twitterze. Mnie przekonał.

I tam też mówił, że audyt bardzo jest potrzebny, ale nie za długi, ale by PO mogła powiedzieć np. "patologie
@ukradlem_ksiezyc: tego nie kwestionuję, ale poważne decyzje dotyczące gospodarki i wydawania miliardów, to jednak odbywają się w rozmaitych instytutach czy urzędach, w gronie prawdziwych ekspertów. A nie na spędzie paru ziomków zaproszonych do studia przez jakiś youtuberów xD