Wpis z mikrobloga

Nosz ja pierdziele. Prowadzimy w firmie restauracje i wysyłamy zamówienia przez Glovo.
Sytuacja zmusiła nas do zmienienia rachunku bankowego na nowy - napisaliśmy więc zatem maila do glovo, aby hajs z zamówień wysyłali nam na nowy rachuek, odpowiedzieli, ƶe potrzeba dokumentó - wysłaliśmy im zatem potrzebne dokumenty i nagle kontakt się urwał. Nie odpisują na ƶadne maile, formularz kontaktowy na ich stronie - teƶ zero odzewu. Na facebooku nie odpowiadają. A hajs za zamówienia wpada cały czas na złe konto. Wysyłałem im wiadomości juƶ na wszystkie adresy pod jakimi się ze mną kiedykolwiek z ich strony kontaktowano.
Myślałem, ƶe moƶe przypadkiem nasza domena wpadła im na czarna listę, ale wysłałem równieƶ maila z gmaila i tez nic.

Żadnego numeru telefonu kontaktowego nie mają. Nie mam zielonego pojęcia jak do nich w takim razie uderzyć. Jakieś pomysły?
#glovo #pytanie #pytaniedoeksperta #polska #pracbaza
  • 2
@Masny699 mieć więcej alternatyw niż Glovo.

Sorry, ale z moich doświadczeń wynika, że to firma dosłownie nie dba o nikogo, dostawców, klientów, kontrahentów czy restauracje.

Nie zdziwi mnie jak się obudzą za X dni,tygodni.

Być może jeśli nie piszesz z polską częścią to Danesh czy inny Pajit ma święto xd
Uƶywamy równieƶ Boltów, Uberów, Upmenu, Takeaway itp. Glovo jest tylko jednym z kilku. Poraƶka totalna, nie wiem juƶ co mam zrobić, ƶeby się z nimi skontaktować....