Wpis z mikrobloga

Ostatnio


@Gawith_Apricot: nooo powiedzmy, że "ostatnio" :P
gra jest raczej factoriopodobna, mam w niej już sporo godzin i serio jest zajebista :D
ale to nie factorio, trochę inna bajka: masz ograniczony teren, część roboty robią belty ale jednak sporo roboty robią ciężarówki.
Dużym plusem jest to, że twórcy ostro ją rozwijają, czytałem, że niedługo wprowadzą pojazdy wodorowe :D
Jeszcze w temacie factorio: tak, przy robieniu ropo-pochodnych produkcji robi się największe spaghetti
Sam się trochę cykam zaczynać w to grać


@Gawith_Apricot: No mnie jz wciaglo na kilka godzin. Ale musze poogladac filmiki a google bo ta gra jest tak malo intuicyjna ze glowa mala. Ja lubie sam rzeczy odkrywac ale bez przesady. Wylozyem sie na tutorialu "zbuduj kopalnie niedaleko rudy zelaza" No spoko. Jakby jeszcze powidzieli jak ona wyglada :PPP Jak sie buduje szyb naftowy to na mapie pokauje gdzie mozna postawic. A
@gorzki99 btw: później jak rozwniniesz trochę drzewko to będziesz mógł przypisywać pojazdy do konkretnych budynków ergo prac/czynności.
Btw2 ichniejsza encyklopedia robi robotę, tam można się dowiedzieć, że pod literką L masz złoża ( ͡º ͜ʖ͡º)
Btw2 ichniejsza encyklopedia robi robotę, tam można się dowiedzieć, że pod literką L masz złoża ( ͡º ͜ʖ͡º)


@acidd: Spoko. Stawiam szyb naftowy i z automatu mi pokazuje gdzie moge. Stawiam kopalnie i nie pokazuje :P zglupialem :P
Ale wlasnie sie doksztalcilem i zaraz sprawdze :)