Wpis z mikrobloga

#przegryw moje przemyślenia na temat #warszawy,spędziłem tu niespełną dobę i szczerze takiego przegrywu w życiu nie zaliczyłem,Sami Ukraińcy w naszej stolicy,NASZEJ STOLICY,Polacy dla siebie nie mili bardzo,przepych i bogactwo,podziały między bogatymi i biednymi widać tutaj jak na dłoni dosłownie,nie masz hajsu nie istniejesz w Warszawie zagadywałem ludzi jak dojadę do Warszawy zachodniej na pociąg i patrzyli na mnie jak na bezdomnego helupiarza,jest mi smutno,przegrałem znowu,wyjście z przegrywu chyba serio nie istnieje,marzyłem o Warszawie,chce zostać w Warszawie,ale jednak nie tym razem to,Nie dla przegrywa WWA,dla CHAD TO !!
  • 6
@legendaYakuzak2115 Przyjechałeś na jeden dzień do jakiejś gówno roboty i oceniasz to miejsce jakbyś miał jakieś pojęcie. Miałeś pecha, że źle trafiłeś. Ale w jednym masz rację - hajsu tu nie brakuje, ale wątpię żeby ktoś był dla kogoś niemiły. Losowo wszędzie możesz na chama trafić oczywiście, ale to nie zależy od miejsca
@legendaYakuzak2115: ziomuś google maps mówi ci to coś? Większość osób z Warszawy nie zna całej Warszawy ani nie była w większości dzielnic. Jak gdzieś idą to sobie sprawdzają wcześniej na google maps jak dotrzeć lub po prostu idą z google maps. Lub łapią jeden z 100 autobusów które mają napisane Warszawa zachodnia