Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że jakby tak wyciąć walkę w tej grze to byłby zacny symulator chodzenia ze świetną historią scifi.

Swoją drogą, to ja śmiem wątpić, że w 2007 ta gra mogła się tak podobać xD Prawdziwa mordęga, wrzucam do jednego worka z pierwszym Uncharted. Matko bosko kochano, jak ja się cieszę, że to już koniec xD

#gry #ps4 #ps5 #masseffect
Mega_Smieszek - Muszę przyznać, że jakby tak wyciąć walkę w tej grze to byłby zacny s...

źródło: MassEffect

Pobierz
  • 12
@Mega_Smieszek: Na pc nie było aż tak źle, właśnie przeszedłem trylogię szpiegiem.
I chyba wykorzystam sejwa z jedynki i w kolejnych dwóch częściach będę spuszczał łomot żniwiarzom szturmowcem, bo combosy w trójce robią niejakie wrażenie( ͡° ͜ʖ ͡°)
W 2007 grą sezonu był Harry Potter i Zakon Feniksa, panie, znaj pan umiar w hejcie.
@Mega_Smieszek: Ja zacząłem od 2 i potem miałem takie wtf jak w tą 1 grać w ogóle. Ukończyłem ją chyba tylko 4 razy pod pełen run 1>2>3 a 2 są kończyłem chyba 18 razy także jest lekki rozstrzał xD
Wiadomo, że 3 gameplayowo jest najlepsza, nawet miała fajny multi w trybie hordy.
I ludziom się to na pewno podobało tak jak pierwsze uncharted bo to było coś nowego i nowo generacyjnego.
@Mega_Smieszek: Powiedziałbym żebyś mnie pan tu nie bluźnił i Mass Effecta nie obrażał, ale fakt - walka w oryginalnym Mass Effect 1 (nie ta z Legendary Edition - ta to daje radę) jest strasznie drewniana. Fakt, że pistolet był w zasadzie najlepszym wyborem broni do rozwijania (celny i walił jak stodoła), że nie było po co ulepszać innych broni. Szczególnie na Szaleńcu.

Ale w 2007 to robił wrażenie. Jak przeszedłem pirata,