Wpis z mikrobloga

Wczoraj zainstalowałem pierwszy raz w życiu Windows 11 na nowym komputerze. Pierwszy raz w życiu mam też komputer oparty na karcie graficznej i procesorze od AMD. Proszę o zrozumienie, Po instalacji Windows 11 i przy pobieraniu aktualizacji wyskoczyło mi nagle okienko z instalacją programu MSI Driver Utility Installer . Program ten informował ,że chce zainstalować jakieś sterowniki ,ale ja bałem się ,że zainstaluje mi jakieś niepotrzebne rzeczy i anulowałem próbę instalacji przez ten program sterowników. Czy dobrze zrobiłem? Czytałem wcześniej w google, że warto instalować sterowniki tylko do płyty głównej oraz karty graficznej a resztę pozostawić Windows Update.

#komputery #pc #amd #intel #kartygraficzne #procesor #kartagraficzna #procesory #hardware #nvidia #ryzen #radeon #komputer #ram #software #sprzetkomputerowy #zestawkomputerowy #windows11 #windows #systemyoperacyjne
  • 3
  • 0
@JestemKrzysio: rozumiem już . Zainstalowałem sobie ręcznie ze strony AMD. Zapomniałem jeszcze dodać ,że po tym jak anulowałem instalacje tego MSI Driver Utility Installer to kilka minut później chciał mi się zainstalować jakiś program obsługujący myszkę, którą kupiłem SteelSeries Rival 3 .Tutaj daje link o jaką myszkę chodzi https://www.x-kom.pl/p/540530-myszka-przewodowa-steelseries-rival-3.html Też to anulowałem ,ale zauważyłem że pod przyciskiem zmiany czułości na myszce to mam tam chyba dwa profile tylko bo jak je