Wpis z mikrobloga

Nieprawdopodobne jest to niezdrowe podniecenie jakie przejawia konfiarz odkąd tylko ujrzało światło dzienne.

Typ się dał wygadać zbrodniarzowi i nawet mu powieka nie drgneła. Putler racjonalizuje, wybiela i tłumaczy się z calkowicie jednoznacznych i obrzydliwych rzeczy jakich się dopuścił. Absolutnie krzywdzący mniej świadomą widownie statemant który powinno się na maxa cancelować i prostować

#polityka #sejm #konfederacja
mam_spanko - Nieprawdopodobne jest to niezdrowe podniecenie jakie przejawia konfiarz ...

źródło: Screenshot_20240209_171634_X

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@mam_spanko: nieprawdopodobne też jest porównywanie oglądalności "lokalnych" mediów kablowych do odsłon treści rzuconej na ogólnoświatowy serwisie social media.
  • Odpowiedz
ieprawdopodobne też jest porównywanie oglądalności "lokalnych" mediów kablowych do odsłon treści rzuconej na ogólnoświatowy serwisie social media.


@Leotard: odslony czegokolwiek w internecie nie są miarodajne, bo mogą być nabite przez boty - są całe farmy, które podbijają statystyki za pieniądze
  • Odpowiedz
@mam_spanko ale wiesz o tym, że Putinowi dać się chciało wygadać BBC czy CNN, które od wybuchu wojny proszą Kreml o taki wywiad? I wiesz, że Carslon nagrał krótki film przed wypuszczeniem tego materiału, że to nie jest wywiad, ale i tak wrzuca?

Zastanów się też, czy ty miałbyś odwage dużo szczekać na tak wrogim terenie, gdzie nawet gdyby Carslona ubili jak muche to połowa USA by świętowała tak go nienawidzą. A
  • Odpowiedz
@mam_spanko

PS, przejrzy też wywiady z Putinem przeprowadzane z innymi dziennikarzami przed wojną na Ukrainie. A już wtedy Putin grzeczny nie był. Nikt mu nie przerywał, żadnych ostrych pytań, a nawet jak było jakieś bardziej śmiałe i Putin z cynicznym uśmieszkiem nawijał makaron na uszy to nikt nie ośmielił się wdawać w polemike. Putin to jeden z najbardziej wpływowych i potężnych ludzi na tym świcie, swoich przeciwników i zdrajców Rosji potrafił dojechać
  • Odpowiedz
@mam_spanko

PS2: jeszcze Carslon mówił, że pomyślał o tym, że Putin stosuje jakąś obstrukcje wywiadu bo kilkakrotnie mu próbował przerwać i zmienić temat, ale on ciągle ciągnął ten wywód historyczny przez pół godziny.
  • Odpowiedz
@mam_spanko: hurrdurr spalić książki zbrodniarzy i zakazać wolności słowa.
Co cię tak boli że się czlowiek wypowiedział, faszysto? Za takie opinie powinno być więzienie z automatu za szerzenie groźnych ideologii.
A wywiad spoko był, nic nowego w nim zresztą nie było powiedziane, (poza detalami z rozmów z USA) same oczywistości. Wystarczy mieć więcej niż 12 lat i znać historię po ww2, no ale z tego co wiem u nas dopiero w
  • Odpowiedz