Wpis z mikrobloga

Hej, jestem na wykopie od dawna, ale raczej nie udzielam się. Mam pytanie a raczej musze się poradzić w kwestii wykańczania mieszkania. Mianowicie bez przedłużania. Wynająłem fachowca do wykonczenia łazienek w mieszkaniu, który zrobil je beznadziejnie niechlujnie, na dodatek uszkodził wannę upuszczając na nią płytkę. Kiedy zauważyłem jego błędy oraz uszkodzoną wannę poprosiłem go o wymianę wanny na jego koszt oraz zrobienia sporej ilości poprawek. Fugi oraz sylikony wyglądają jakby były nasmarkane. Podkreśliłem że ostatnia transze zaliczkowa dostanie jak skończy. Fachowiec powiedział że pojedzie po nową wannę i naprawi to co zrobił źle. Kiedy wróciłem do mieszkania po paru godzinach nie było ani fachowca ani nowej wanny. Jego rzeczy/narzędzia zniknęły - chłop się zawinął. Nie odbiera telefonu, nie ma z nim kontaktu. Plus taki ze sporo mu nie wypłaciłem. Klucze od mieszkania zostawił w skrzynce na listy.

Teraz moje pytanie, co mogę zrobić żeby mu to nie uszło na sucho? Sorki to mój pierwszy post także tagi słabo.

#budownictwo #budowadomu #wykoczeniawnetrz #oszukujo #budujzwykopem
  • 7
@Megasuper @thewickerman88 Sorki mało szczegółów dałem. Mam jego dane oraz umowę, co prawda pisana odręcznie ale z treścią że odpowiada za uszkodzone sprzety oraz materialy, z terminami i zakresem działań. Przy każdej zaliczce podpisywał się, oraz bylo też kilka pomniejszych przelewow zaliczek.