Wpis z mikrobloga

Mirabelki, polecicie jakiś dobry krem bb/cc czy coś takiego do codziennego lekkiego makijażu? Mam cerę tłustą. Na brodzie i w ogóle w okolicach ust jestem permanentnie zaczerwieniona i chciałabym to lekko przykryć. Najlepiej żeby to był taki produkt co go szybko nakładam i nic już nie muszę z nim robić, żadnych pudrów czy kremów przed. Cena tak do 200 złotych za naprawdę dobry krem mogę dać.
#makijaz #kosmetyki #mirabelkopomusz #rozowepaski
szzzzzz - Mirabelki, polecicie jakiś dobry krem bb/cc czy coś takiego do codziennego ...

źródło: temp_file2930055928770617368

Pobierz
  • 10
@szzzzzz: pomyśl może o podkładzie mineralnym w pudrze.
Takie podkłady ładnie matują, szybko się je nakłada, możesz stopniować krycie, wyglądają bardzo naturalnie.
Jeśli chcesz tylko wyrównać koloryt bo nie masz wielkich problemów z cerą, które wymagają korektora, to jest to super opcja.

Annabelle minerals są spoko, Bare Minerals były nieco gorsze (próbowałam tylko tych dwóch). Dla mnie to najlepsza opcja, kiedy muszę szybko wyjść albo nie mam czasu, siły i ochoty
@szzzzzz: ja mam cerę naczynkową i jestem blada jak dupa i lubię ten krem, ale siostra mówi, że po nim wyglądam jak chora. Ale mi się podoba xD
@szzzzzz: cera wyglada na suchą (nie na wiór, tylko podkreślona suchość twarzy) przez pierwszych 20-30 min (też zależy od tego ile się użyje), potem własne olejki/sebum wychodzą i jest coraz ładniej, mniej sucho i naturalnie :)

Poczekaj może na promke w Hebe i zobacz jedno opakowanie, czy Ci podpasuje.
@szzzzzz: byłam rozkojarzona pieczeniem i nie dopisałam, a nie chce Cię wprowadzać w błąd: pod puder mineralny musisz mieć własną, codzienną pielęgnację (pisałaś o kremie cc, który zrobi wszystko). Na gołą twarz nie polecam mineralnych, ale na krem nawilżający super.
via Android
  • 0
@Linnior88 problem się już rozwiązał bo po prostu zmieszałam swój podkład z kremem i przełożyłam do słoiczka i jest git, na razie nic mi więcej nie potrzeba, bo bardzo dobrze to wygląda. Dziękuję mimo to za polecenie:)