Wpis z mikrobloga

Koleżanka różowej wpadła w odwiedziny na weekend i jak zwykle przywiozła ze sobą psa. To najgłupszy i najgorzej wychowany pies jakiego znam, ale biorąc pod uwagę właścicielkę to nic mnie to nie dziwi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie
  • 7
@macan: chętnie, ale jednak ze względu na różową zobowiązałem się być miły dla tej koleżany przez te kilka dni. Szkoda jednak że z nią nikt nie pogadał ze jak przyjeżdża w gości to mogłaby nie brać piszczących zabawek dla psa którymi pozwala się mu bawić o 4 w nocy.
@Ucho1899: Psiarze są #!$%@?ęci, nienawidzę tego typu ludzi. Nie chodzi mi o to że nie lubię psów. Bo tak średnio przepadam za psami, ale chodzi mi o ich zachowanie. Myślą że każdy uwielbia pieski, to że pieski szczekają, srają, brudzą, hałasują jak tu zabawkami. I są zachwyceni pieskiem. Jeszcze te psy, zero jakiekolwiek wychowania. Po prostu nie wiem czy do tych ludzi nie dociera, że nie każdy chce aby pies na
@lentilek: jako psiarz - muszę Ci przyznać rację. Sam mam psa, uwielbiam go, ale jeszcze nigdy nie dopuściłem do sytuacji żeby ktoś czuł przez mojego psa dyskomfort albo kogos #!$%@?ł(wyjątkiem jebnięta sąsiadka na wsi).

A ten mały wypierdek? Podgryza jak chce sie czlowiek zdrzemnąć, biega jak #!$%@?, zabiera buty, maskotki, już myślałem że mu #!$%@?ę jak mi zrzucił z łóżka poskładane ubrania bo musiał je powąchać. Oczywiście reakcja jest "Fafik, nie
@lentilek: Rodzice są #!$%@?ęci, nienawidzę tego typu ludzi. Nie chodzi mi o to że nie lubię dzieci. Bo tak średnio przepadam za gówniakami, ale chodzi mi o ich zachowanie. Myślą że każdy uwielbia dzieci, to że bachory rzygają i srają pod siebie, brudzą, hałasują jak tu zabawkami. I są zachwyceni dzieciaczkiem. Jeszcze te bękarty, zero jakiekolwiek wychowania. Po prostu nie wiem czy do tych ludzi nie dociera, że nie każdy chce