Wpis z mikrobloga

  • 0
@Bekazszefow T-Mobile wychodzi cenowo w miarę okej, jak jeszcze numer masz to już w ogóle bajka, Orange trochę drożej.

Ale ogólnie to T-Mobile i Orange to bardzo podobne firmy pod względem dostarczania światłowodu, wiesz jaką masz siec? światłowód inwestycje, Orange, jakaś po POPC czy jak?

Ogólnie to ja bym brał z tych co dałeś T-Mobile
  • Odpowiedz
nie wiem czy PŚO nie dostarcza też neta

@Retsew: Tylko usługi hurtowe, czyli dla operatorów.

@Bekazszefow Mam UPC po kablu koncentrycznym i u siebie nie zauważyłem zmiany po przejęciu przez Play. Jednak za 3 miesiące będę zmieniał na światłowód z Netii lub Nju (Orange). Jeszcze nie wiem który, ale wydaje się, że w obu będzie można dostać osobny ONT i do niego podłączyć swój router zamiast routera operatora.
  • Odpowiedz
  • 0
@pangolin jeżeli bierzesz Netię na sieci SI lub Orange to na 100% dostaniesz własny ONT, na ich sieci chyba nie, ale nie wiem bo w sumie nie robię :p
  • Odpowiedz
  • 0
@pangolin no jak oferują hurt to tak, mają własną sieć, nie wiem dokładnie wtedy jakie urządzenia dają, jak robią na sieci Orange to Orange dostarcza ONT i jest takie urządzenie białe stojące
  • Odpowiedz
  • 1
@play_polska: taa zgłaszałem wczoraj - coś tam zrobili, zrobiłem reset modemu, trudno powiedzieć czy jest lepiej - może odrobinę. Generalnie szukamy też pakietów z większą prędkością wychodzącą - to co jest u was na stronie to jedyna oferta? Bo tam się zwiększa z 25 mb chyba do 40 tylko (jakieś nieduże ilości).
  • Odpowiedz
@play_polska: Jakby wam zależało to nie zepsulibyscie usług dla tysięcy klientów byłego UPC.
Jedyne co wam wychodzi to durne reklamy i wprowadzanie powyżek w ofertach a jakość usług nadal do dupy. Każdemu kto u was jeszcze jest zalecam jak najszybciej uciekać.
  • Odpowiedz