Wpis z mikrobloga

NO ALE TEDE U NIEGO JEST WIĘC KANAŁ ZERO NIE JEST PISOWSKI CZEGO NIE ROZUMIESZ LEWAKUU XDDDDDDDDD


@jaroty: Prowadzący u niego to albo fanatyczni POwcy albo POwcy mniej fanatyczni, ale kanał jest "pisoski" bo przychodzi ktoś kojarzony z PiS XDD

Jak zaprosi kogoś tyłu Gozdyra to już będzie POwski na powrót czy wtedy zamkniesz mordę?
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: Stano cwany. Będą emocję, komentarze (nie ważne jakie) i zasięgi.
Ja jestem ciekaw. Będzie spijanie z dzióbków, damage control, czy może go tam wypunktuje? (ale takie-kogoś trzeba poświęcić)
Szczerze w to ostatnie nie wierzę. Spodziewam się dobrych fikołków i innych akrobacji, jak to w cyrku.
O CPK do połowy dziś obejrzałem i jestem pozytywnie zaskoczony rzeczowością i poziomem dyskusji.
Do tych z Pisu dotarło gdzie są i taki Stanowski może
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: Mam nadzieję, że zaprosił go, żeby go upokorzyć - jak Jasia Kapelę. W takim wypadku nie mam nic przeciwko żeby nabijał sobie na tym wyświetlenia.

Jeśli rzeczywiście będzie chciał z nim rozmawiać o... czymkolwiek tak naprawdę to znaczy, że w końcu przestali się kryć z tym od kogo oni są
  • Odpowiedz
@Gigamesh a czemu była Żukowska? Bo razem z pisiorami jest w zespole „Tak dla CPK”. Ja nie mam nic do tego że ktoś jest za CPK, czy za pisem ale widać że kanał nie jest niezależny jak i dziennikarze
  • Odpowiedz
  • 0
@HrabiaTruposz Zapraszają tam różnych gości z różnych opcji politycznych. To nie TVN, że jest jedyna słuszna narracja. Była Żukowska, były zaproszenia dla posłów KO, są też ludzie z PiSu. Tak to powinno wyglądać, że są różni goście i różne poglądy.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: Ostatnio grillowali pis w śniadaniu u Mellera, to na czacie duża grupa osób pisała "o, TVN. wychodzę" xD Fajnie że jest ktoś taki kto na kanale będzie zapraszał jednych i drugich, a także #!$%@?ł po jednych i drugich. Dla pisowców i platformersów to nie do pomyślenia że można stać po środku, a nie być po jednej lub drugiej stronie barykady i walczyć z tymi drugimi.
  • Odpowiedz
@marcaj

typ promuje najgorsze szuje


No nie? Podobnie jak Jaruzelska - zaprasza wszystkich a nie tylko tych, którzy się fajnopolactwu podobają... Co za świat, zupełnie niezgodny z marksistowskimi ideałami.
  • Odpowiedz
  • 0
@marcaj @Harven @metjumakk zaprosił też Jasia Kapele który został zgruzowany. To nie kwestia kogo się zaprasza stawia dziennikarza po którejś ze stron tylko to czy umie zadać trudne pytania i ciągnąć wątki.

Pereira jest akurat gościem którego będzie można srogo przetyrać bo ma sporo za uszami. To będzie dobry test dla Stano.

Czy go zda to się dopiero okaże.
  • Odpowiedz
Pereira jest akurat gościem którego będzie można srogo przetyrać bo ma sporo za uszami.


@Qrix: nom, dokładnie jak duda nie? Ależ go przetyrał! Duda mógł sobie kłamać i siać propagandę cały program xD
  • Odpowiedz