Wpis z mikrobloga

@deziom: Ja uważam że przemoc jest dzisiaj zbyt bardzo negowana jako środek wychowawczy.
Jak nauczyciele się skarżą, jakieś mają pretensje o zachowanie dziecka to dobry Ojciec nie powinien bać się sięgnąć po pasek, powinien pójść do szkoły, zdjąć pasek i przy całej klasie #!$%@? nauczycielowi.
Jakby jakiś nauczyciel choćby spróbował tym dotknąć mojego dziecka to połamalbym mu to na łbie a resztę wsadził w dupe.
@ZielonaOdnowa: No tak, bo jak uczeń bije nauczyciela, bo wie, że ten nie może go nawet dotknąć, to jest wina nauczyciela i ojciec dzieciaka powinien też nauczycielowi #!$%@?ć, do tego przy całej klasie, by jeszcze pokazać reszcie, że mogą bezkarnie bić nauczyciela. Ot, lewacka szkoła.
@ZielonaOdnowa: Na pewno byłoby to lepsze, niż pozwalanie, by uczniowie byli całkowicie bezkarni i mogli bić nauczycieli, o proponowanym przez ciebie poronionym pomyśle bicia nauczycieli przez rodziców nawet nie wspominając.
@ibilon: pff, jeśli w szkołach w Polsce dopuszczono by kary cielesne to nauczyciel który spróbuje wykorzystać je przeciw mojemu dziecku będzie musiał być świadomy że bez wahania zwyczajnie dam mu po mordzie, tyle.
Święte prawo rodzica do obrony swojego dziecka przed uciskiem państwowej instytucji.
Zarzucasz mi lewactwo a popierasz opresyjne i przemocowe działania państwa wobec najmłodszych jego obywateli jednocześnie negując prawo rodzica do obrony przed tym dziecka?
Jesteś zwykłym lewakiem.
Święte prawo rodzica do obrony swojego dziecka przed uciskiem państwowej instytucji.

Zarzucasz mi lewactwo a popierasz opresyjne i przemocowe działania państwa wobec najmłodszych jego obywateli jednocześnie negując prawo rodzica do obrony przed tym dziecka?

@ZielonaOdnowa: Zarzucam tobie lewactwo, bo popierasz opresyjne i przemocowe działania uczniów i rodziców wobec nauczycieli, jednoczenie negując prawo nauczyciela do obrony, argumentując to hasełkami wprost z manifestu komunistycznego o "ucisku państwowej instytucji" i "przemocowym działaniu państwa". Powtórzę
@ibilon:

Powtórzę jeszcze raz, bo może nie rozumiesz, co napisałeś, według ciebie uczniowie powinni mieć prawo atakować nauczycieli, a jeśli nauczyciel mu odda, to powinien go również pobić ojciec.


Nie napisałem nic podobnego, a artykuł jest zilustrowany zdjęciem, nie wiem, 6-latki? xD
Strasznie muszą drżeć nauczyciele przed atakiem takiego ucznia.
Jesteś zwykłym lewackim zerem, na Ukrainie w latach trzydziestych pewnie własnego ojca #!$%@? do NKWD że zboże ukrywa a później zdechlbys