Wpis z mikrobloga

K… jaki to jest bezbek cringowy. Chodzące pośmiewisko od wieeelu wieeeeeelu lat. Zasłynął wysłaną demówką do #wielkiejol tede niby go przyjął do wytwórni i głównym żartem określającym wuwunio w świecie rapu przez jakieś 10,15 lat był fakt, że tede miał go zaprosić do domu i nigdy tego nie uczynił trollujac wuwunia i robiąc mu nadzieję w zasadzie całą jego karierę jako rapera. Beka w #!$%@?. Gościu nigdy nie nagrał płyty nie grał tras koncertowych a jedynie lizał dupe tedemu i był ośmieszany przez niego. Super. W międzyczasie nasz bananowy chłopak z Łodzi stworzył PHTV i owszem na początku w czasach gdy PL YouTube w zasadzie nie miał kształtu to się wyróżniałeś i nawet oglądałem wówczas twój kontent, ale to co się z tobą stało w momencie gdy PHTV weszło na „salony” debilizmu po Twojej relacji na fejmie nabyłeś nowych patronów na patronite i koniec. Teraz nie da się ciebie oglądać dłużej niż kilka sekund jesteś tak cringowym kującym w oko bezbekiem
Te zloty patronów to jest zlot jakichś retired people z sanatorium- bez kitu tam nie ma ani jednej normalnej osoby sami potencjalni odbiorcy renty :-/ na nich żerujesz
Ale pewnie nawet któryś z tych ulungow ci Luizę zrobił i to nie raz nie dwa i nie jeden z nich. Wstyd mi, że kiedyś kieeefys tam cię obejrzałem kilka razy. Jesteś chodzącym cringem typie xd
#famemma #wuwunio #palhajstv #bezbek #cuckold #tiger #tede #gownowpis
ArturBinkowski - K… jaki to jest bezbek cringowy. Chodzące pośmiewisko od wieeelu wie...

źródło: IMG_3370

Pobierz
  • 19
@Zakarys: kaniowski oficjalnie jest gejem- co nie jest wstydem.
@kre-dens tak on nikogo nie zna z pl YT i nie rozumie jak dzieci chcą zdj z kimś (ból dopy)

Tak jak mówię jego obecni views to obecni lub przyszli odbiorcy rent z tytułu poważnego upośledzenia
kaniowski ostro przeleciał w nocy luize


@Zakarys: w to akurat ciezko mi uwierzyc, bo kaniowski jest poprostu gejem. lecz po alkoholu nie takie akcje sie odwalaly. np. wojtek golas kiedy wypije udaje, ze jest hetero.
@ArturBinkowski Ogólnie z samym przekazem posta się zgadzam, ale w kontekście efektu, tego co mamy tu i teraz. To że stał się bezbekiem i nudziarzem było procesem, wydaje mi się że dużo zrobił po prostu wiek. Początki i mid to była kwintesencja luzu i śmieszkowania przy alko. Fajnie to się oglądało, nieskryptowane odcinki, leciał z falą. Potem zaczęło się coraz grzeczniej, wywalanie patologii (bo dramy, bo nie chciał być porównywany, bo nie
@kaminarii: mam 35 lat haha i mnie ten "nowy" Palhajs nudzi odsubowałem bo tam się nic nie dzieje . Wcześniej śmieszne gadki wódeczka itd nie chodzi o dziwnych ludzi tylko dawniej było bardziej wesoło a teraz tam takie nudy gadają i jeszcze połowa odcinków najlepszych usunięta albo ucięta . I co wywiad pierdzieli o zmianach itd takie głupie tłumaczenia Wuwnio się zrobił dziad i nudziarz taka prawda . Ja mam 35