Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jak mam od paru lat dwa popsute zęby tak że został praktycznie tylko korzeń jednak nie bolą i w niczym mi nie przeszkadzają przy jedzeniu to może to wpływać na np. wyniki krwi i inne? Bo lekarz medycyny pracy który ma umowę z firmą w której robię niestety zawsze na te wyniki daje i później mi się przywala że coś tam źle i chce żebym to dalej diagnozował i problem w tym że na krótko mi podpisuje papiery. Nie chce mi się łazić po lekarzach, może bym i te zęby usunął ale to też muszę prywatnie a jak wyjdzie że to nie to to mam w dupie, nie mam czasu ani chęci na leczenie w NFZ bo wiadomo jak jest a prywatnie wydawać też nie zamierzam. W końcu się zaprze i mi nie podpisze. Pytałem w firmie i mogę iść do innego a mam w mieście takiego co podpisuje bez gadania wszystkim ale umowy z nim nie mają więc musiałbym 100% płacić. Jednak podpisałby mi bez problemu z tym że też na krótko daje bo wiadomo wiele osób prywatnie u niego robi bo nie jest problemowy i kasa płynie. Tym samym zostaje chyba tylko odżałowanie swojej kasy?

#zdrowie #stomatologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5