Wpis z mikrobloga

Trump użył tego sformułowania tylko do członków ,którzy nie spełniają wymogów co najmniej dwóch procent PKB na obronność, my spełniamy te wymagania, pomimo tego Pan Kosiniak szczeka bardzo głośno pomijając fakt ,że na 99% Trump wygra wybory w USA ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ukraina #rosja #wojna #polityka #usa #nato
Pucuss - Trump użył tego sformułowania tylko do członków ,którzy nie spełniają wymogó...

źródło: jo

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • 28
@Pucuss: Genialne! Teraz po prostu wystarczy, że Bałtowie i Polacy przepuszczą rosyjską armię w stronę Berlina. Ale się będą miały Niemiaszki z pyszna!
  • Odpowiedz
  • 1
@smilealittlebit: Gość pisze mi o matce pijącej w ciąży i mam z nim prowadzić dyskusje i go brać na poważnie XD Ale ci odpisze.
Jak myślisz ,że dzisiejsza wojna polega tylko na piechocie i na czołgach to pozdro, jest coś takiego jak rakiety dalekiego zasięgu
  • Odpowiedz
@Pucuss: nie musisz mnie brać na poważnie, bo szczerze - w dupie mam twoje zdanie. Zbłaźniłeś się totalnie, masz wyobraźnię na poziomie 10 latka i kompletnie nie rozumiesz jakie implikacje niosą za sobą tak niebezpieczne słowa, i dlaczego absolutnie każdy polityk/decydent/wojskowy bije na alarm po tej wypowiedzi.

A to twoje "rakiety dalekiego zasięgu" to już w ogóle wisienka na torcie. Przeczytałeś ze trzy artykuły na Onecie i wydaje ci się, że
  • Odpowiedz
Trump użył tego sformułowania tylko do członków ,którzy nie spełniają wymogów co najmniej dwóch procent PKB na obronność, my spełniamy te wymagania,


@Pucuss: LOL
A teraz odpowiedz mi na jedno pytanie: Kogo i PRZED KIM USA mialaby bronic?
Niemcow? Czy Hiszpanow?
Jego slowa nie byly bezcelowe, po prostu by nie bronil europy i tyle.
  • Odpowiedz
  • 1
@smilealittlebit: XD

Zbłaźniłeś się totalnie, masz wyobraźnię na poziomie 10 latka

Mówi gość jebiący mi matke:

Coś Ci się stało, że jesteś taki #!$%@?, czy może twoja matka piła podczas ciąży?
  • Odpowiedz
@Pucuss: wg statystyk w Polsce aż 1000 dzieci na 300k rodzi się z syndromem FAS, więc nie, nie jebię ci matki, tylko zadałem pytanie, które byłoby w stanie uzasadnić twój kompletny brak wyobraźni (który wskazuje na niską inteligencję).
  • Odpowiedz
akurat Trump w przeciwienstwie do bidena był dobrym prezydentem. Na miejscu amerykanów równiez bym na niego zagłosowal


@maroslawxp: Takim super byl prezydentem, ze za jego kandecji ruskie z assadem zamordowaly 200 tys cywili w syrii xD
  • Odpowiedz
  • 0
@BayzedMan: No dobra, #!$%@? z tym jakie kto ma poglądy, Trump wygrywa wybory i co myślisz co będzie? Serio myślisz ,że Polska powinna prowadzić tak agresywną grę w stosunku do niego pomimo że za bramami wali kacap? XD
  • Odpowiedz