Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@niebadzogrem: Moczenie stóp w kiszonej kapuście, a potem spożycie bigosu na podstawie tej kapusty. Kwasowe środowisko kapusty spowoduje rozpad kapsydu wirusa, co spowoduje jego unieszkodliwienie - tak właśnie powstają szczepionki. Ważne, aby bigos gotować w temperaturze około 36 stopni, tak aby nie doprowadzić do denaturacji szczepionki. Następnie możemy zaaplikować naszą szczepionkę wraz z chlebkiem. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Qrka: ja polecam jaskółcze ziele, ten żółty sok który wypływa po przełamaniu gałązek ma w cholerę alkaloidów. Pełno tego rośnie tylko musisz wyczaić gdzie i chyba na wiosnę jest najbardziej soczyste. Mi też kiedyś specyfiki na jedną nie pomagały, a tym smarowałem sobie ze 4 albo i więcej razy dziennie i po jakichś 5 dniach po kurzajce nie było śladu. Gdybym na sobie nie sprawdził, że to tak działa, to bym
rzaden_problem - @Qrka: ja polecam jaskółcze ziele, ten żółty sok który wypływa po pr...

źródło: JP97SfbHpYKpFYBOFj0SOvjZGZslfdXl3Ts8d9FcS4jOpf0ll3A9YidQFc7OYDWEhO4XPYKfK5C53HdcQ9Mxd1CzEL-F5Z7pCAgIjQ

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@niebadzogrem kurzajki. Na szczęście małe. Możesz wyciąć sobie, wymrozić preparatem z apteki lub maścią. Miałam 1 dużą prawie rok - nic nie działało, dopiero jak sobie sama scyzorykiem wycięłam to się pozbyłam.
  • Odpowiedz
@niebadzogrem: płyn do chirurgicznego odkażania rąk. Przelewasz do małej butelki ze zraszaczem i psikasz parę razy dziennie. Pomogło mi i mojemu kuzynowi.
Miałem tego w cholerę, stopy zawalone kurzajkami. Wypalanie, wymrażanie, jaskółcze ziele i inne rzeczy nie pomagały a po tym płynie magicznie wszystko zniknęło i spokój ;)
  • Odpowiedz