Wpis z mikrobloga

  • 0
w przejeździe przez przystanek? Bo niczego innego tutaj nie widzę, ale nie ma tam znaku buspasa.


@Glikol_Propylenowy: tak, chodzi o przystanek.

99% kierowców jedzie tak jak ten z przodu i zmienia pas od razu za przystankiem (co jest bez sensu jak chce się jechać na rondzie prosto bo trzeba wjechać najpierw na wewnętrzny pas, a potem niemal od razu zmieniać na zewnętrzny żeby zjechać z ronda). Zaraz za przystankiem jest linia
  • Odpowiedz
też tak uważam, ale chyba jestem w mniejszości patrząc na to co się tam potrafi dziać. xD


@Krupier: A ja myślałem, że czymś mnie zaskoczysz. Serio ludzie mają z tym problem?()
  • Odpowiedz
tak, chodzi o przystanek.


@Krupier: ludzie bardzo dziwnie reagują jak nawierzchnia zmienia kolor czy materiał z którego jest zbudowana.

Jedziesz dobrze, to zwykły pas ruchu tylko wybudowany z nawierzchni której jak zgaduję mają nie zniszczyć hamujące autobusy i tyle
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@hellfirehe @radziol88 @cwlmod

Dziś mi dokładnie w tej sytuacji typ tak zajechał drogę zaraz za przystankiem. Trąbnąłem dość mocno i zahamowałem i tyle z mojej reakcji.

Pech dla niego, że z naprzeciwka z ronda zjeżdżała policja. XD

Po chwili widzę ich za mną na sygnałach, myślałem, że chcą mnie za klakson zgarnąć, ale jednak zgarnęli tego typka. XD

No peszek. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogółem w ciągu 5
  • Odpowiedz
Ogółem w ciągu 5 minut dziś miałem już dwie sytuacje na tym rondzie, powyższą plus klasyczne zjeżdżanie z wewnętrznego pasa (tutaj typ jeszcze pretensje do mnie miał za klakson XD).


@Krupier: Tia, i potem ja czytam wysrywy ludzi piszących, że oni nigdy w życiu nie mieli żadnej przygody, a predykcja u nich leży. Może w #!$%@? wolnym absolwent kursu jest w stanie ogarnąć cały ruch i błędy innych, bo nic się
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cwlmod ja wiedziałem, że on mi zjedzie bezpośrednio z wewnętrznego pasa już przed rondem gdy ustawił się na lewym i wjechał na nie razem ze mną. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Krupier: Jak jadę do pracy 3 pasmową arteria Wawy to nawet jak jest pusto to robię slalom po pasach z przyzwyczajenia do wymuszeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz