Wpis z mikrobloga

Oczywiście, że mężczyźni sami są sobie winni, że mają większy problem ze zalezieniem partnera życiowego niż kobiety. Sami incele przyznają, że kobiety stały się obecnie bardziej wybredne bo dostają więcej uwagi na profilach społecznościowych w sieci. Gdybyście nie byli takimi simpami i stali się bardziej wymagający co do kobiet to sytuacja mogłaby być inna lol.

#blackpill #przegryw #incel #zwiazki #przemyslenia
Al-3_x - Oczywiście, że mężczyźni sami są sobie winni, że mają większy problem ze zal...

źródło: rfrfr

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Al-3_x: gówno by to dało:
- młodych kobiet jest mniej niż gosci
- o kobiety 20-35 rywalizują nie tylko rówieśnicy ale też starsi (rzadko młodsi) czy nawet imigranci
- dla przegrywa nic to by nie zmieniło bo do każdej kobiety zawsze prędzej czy później przyczepi się lepszą opcja
- media działają na hipergamie więc jakby Cuckoldzi przestaliby spermic to by szukały atencji za granicą,
- gdyby nie spermiarstwo to by upadł
  • Odpowiedz
  • 0
@Zly_CzlowiekXD:

młodych kobiet jest mniej niż gosci

o kobiety 20-35 rywalizują nie tylko rówieśnicy ale też starsi (rzadko młodsi) czy nawet imigranci


Zawsze możecie się przerzucić na milfy i azjatki to sytuacja sie wyrówna.

dla przegrywa nic to by nie zmieniło bo do każdej kobiety zawsze prędzej czy później przyczepi się lepszą opcja


Jak ktoś jest skrajnym przegrywem to powinien kupić sobie psa. Tacy już zawsze byli samotni niezależnie od czasów
  • Odpowiedz
  • 0
@Zly_CzlowiekXD: Ale ja już ci powiedziałem, że taki prawdziwy przegryw to od wieków raczej był samotny chyba że miał szczęście się dorobić lub akurat znalazł sobie taką wyjątkową szarą myszkę. Ja mówie o nagłym wzroście samotności wśród często nawet normalnie wyglądających mężczyzn z różnych względów.

Inna sprawa ogół populacji mężczyzn może postawić sobie większe standardy.
  • Odpowiedz