Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia

Siema mam pytanie. Ulalem się jam swinia dlugo nic nie robiłem na siłce. Czy w ogóle z aktywności fizycznych. Chciałbym schudnąć i szukam bo właśnie jak zacząć. Iść tak se na siłkę to szkoda czasu prztdaby mi się jKis plan i się zastanawiam zy warto szukać jakiejś apki ktora takie plany treningowe przygotowuje czy może jest coś domowego co byłoby dobre na początek.
  • 3
@majk-kampi: trening nie ma żadnego znaczenia jeśli nie przypilnujesz michy. Z kolei z odpowiednią dietą trening jest opcjonalny i może trochę przyspieszyć twoje rezultaty. Wniosek - najpierw dieta, potem ewentualnie jakieś #!$%@? typu cardio czy liczenie kroków. Trening siłowy rób taki jak robiłeś wcześniej jeśli Ci odpowiadał, nie ma żadnego specjalnego "treningu na rzeźbę".
@Charz: co do tego, że dieta jest w tym wypadku najważniejsza pełna zgoda. Natomiast jeśli nie chcesz być skinny fat, to trening siłowy podczas redukcji jest właściwie równie ważny, bo co z tego że schudniesz, jak będziesz wyglądał jak wątły gimnazjalista?
@majk-kampi Deficyt kaloryczny i trening siłowy. Simple as that.
Możesz zacząć od fbw borsuka czy fbw sakera (oba do znalezienia w Google). Co do diety to wystarczy ze będziesz się
@majk-kampi: tak jak pisza mirki, miska najważniejsza, a jak chcesz do tego wyglądać jako tako, to jeszcze trening. Zrzucanie kilogramow sama dieta jest spoko, jeśli ktoś się jakoś tam rusza, ale dużo zdrowiej jest z siłownią, bo zawsze się trochę porozciągasz, poruszasz mięśniami, które są potrzebne, a prawie zniknęły lub są rzadko aktywowane, poprawisz postawę, wzmocnisz swoje ciało. Jest wiele treningowych dróg, które można obrać, ale chyba rzeczywiście fbw jest jedną