Wpis z mikrobloga

@roundabout @Limonene nie miałem jeszcze żadnej poważnej weryfikacji. Znam powody hejtu Duo i połową z nich się nie zgadzam. Widziałem u innych jak do tego podchodzą i nie dziwię się, że nic z tego nie wyszło, nawet mi ich nie żal ( ͡º ͜ʖ͡º) najlepszy wynik tygodniowy to ponad 5h nauki, średnio 2h. Traktuje Duo jako jedno z narzędzi do nauki, chociaż póki co główne, ale to
@betaw111

Nie wiem jak twoje wrażenie ale ja czasami odnoszę takie, że wersja webowa ma trochę wyższy poziom od tej mobilnej ale to może jakieś moje złudzenie.


Bo tak jest, na kompie między innymi trzeba więcej samemu pisać za to mobilna poszła za bardzo w grywalizacje. Mobilna i webowa wersja mają dwa różne zespoły zarządzające i trochę są od siebie niezależne, mają inne priorytety itd.
@Albacete: to tak samo kiepsko jak ja :D Wcześniej leciałem pół unitu dziennie, ale jak byłem 2 lekcje od przeskoczenia na następną sekcję zrobili update kursu, cofnęli mnie 3 unity i od tej pory mi się odechciało, teraz robię po 15-20min dziennie :/
@murdoc:

brawo po roku potrafisz zamówić WINO xD


Ta szydera jest kompletnie zbędna. Obstawiam, że OP, podobnie jak zdecydowana większość użytkowników aplikacji, poświęca na nią czas, który i tak by zmarnowała - scrollując facebooka, przeglądając jakieś strony ze śmiesznymi obrazkami, grając w jakąś gierke, itp. Z tej perspekywy lepiej umieć przeprowadzić nawet proste rozmowy w restauracji niż na przykład mieć naklepane setki wpisów w wojenkach politycznych na wspomnianym wyżej portalu.

@
@venomik: o to to! Nauka języka to chyba jedyna rzecz, której warto nauczyć się nawet trochę niż wcale. Dodatkowo duolingo daje tę możliwość, że uczę się wtedy kiedy chcę. Mam ochotę to siedzę przy tym 2 godziny, następnego dnia nie mam ochoty to zrobię 5 minut. A i tak z każdym dniem potrafię trochę więcej.
@Pan_Kielonek mnie też cofnęło po aktualizacji i to nawet sporo, także miałem kryzys z tego powodu, ale już się z tym pogodziłem, chociaż z tyłu głowy jest myśl, że zaraz znów coś będą kombinować.

@venomik nie przejmuje się, już przywykłem do hejtu na Duo (i ogólnie do wszechobecnego hejtu na wszystko i wszystkich na wykopie). Tak jak wcześniej pisałem, większość tych zarzutów bierze się z błędnego użytkowania, braku dyscypliny i opierania się