Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, czy to ja jestem idiotą, czy to jednak wykopki robią z siebie idiotów, ponieważ myślą, że nowy materiał #stanowski jest o różowym szonie, który tylko szuka poklasku?
Jak na razie wszyscy jadą po Stanowskim, że znów nagrał jakiś gówniany filmik o "celebrytce", której nikt nie zna, a jednak okazało się, że mamy materiał o gangsterze, który ruchał państwo w latach 90 (właściwie nadal to robi) i nikt mu nic nie może zrobić, bo ma zbyt grube plecy.

#kanalzero
hacerking - Mam pytanie, czy to ja jestem idiotą, czy to jednak wykopki robią z siebi...
  • 36
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Cytowanie PIńskiego to zły pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stanowski NIE BYŁ promowany w TVP, miał tam po prostu swój program, który produkował dla TVP. Był znany już wcześniej w całym środowisku piłkarskim. Doskonale pamiętam te czasy. To co najwyżej Stanowski mógł promować TVP swoją osobą w środowisku sportowym.

Oprócz tego wspierały go minimum: Orlen, PZU, Totalizator, PKO BP.

PKO BP został sponsorem akademii piłkarskiej KTS
  • Odpowiedz
@qwe_:

Stanowski NIE BYŁ promowany w TVP, miał tam po prostu swój program, który produkował dla TVP. Był znany już wcześniej w całym środowisku piłkarskim. Doskonale pamiętam te czasy. To co najwyżej Stanowski mógł promować TVP swoją osobą w środowisku sportowym.


Stanowski po kolei wylatywał ze swoim programem z różnych stacji w tym m.in z eleven ( ͡° ͜ʖ ͡°).

PKO BP został sponsorem akademii piłkarskiej KTS
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany

niech lepiej robi materiał, w którym tłumaczy się brania kasy od spółek skarbu państwa, bo to nieco świeższy temat, niż jakiś stary dziad, co puka jakąś pseudocelebrytce i jest brzydki.


skoro tak było to napewno ktoś zrobi materiał o tym, prawda? Zrobi ?
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany nie o to mi chodziło , nikt przecież na siebie materiału negatywnego nie zrobi, a udowadniać że się nie jest wielbłądem bo jakiś wysrywek z wykopu tak twierdzi też raczej nie będzie. Więc jeżeli tak było jak twierdzisz to ktoś zrobi o tym materiał ? Co nie ?
  • Odpowiedz
  • 6
@Songo-KU To jest właśnie dziwne, że wykopki na niego plują, bo ma za uszami, więc czemu nikt nie zrobił materiału o nim? Jest tak rozpoznawalny, że byle pierd się klika, a jednak nikt jakichś brudów na niego nie znalazł ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz