Wpis z mikrobloga

@oslet: A no to, że być może „To wy sami wywindowaliście to bydlę na piedestał!”. Dożyliśmy czasów gdy ludziom zanurzonym bez reszty w sieci wydaje się, że każdy powinien wiedzieć kim jest Boxdel, Nitro i Wardęga. Powiedz, że nie wiesz kto to jest to się dowiesz, że pora wyleźć spod kamienia. A przecież można interesować się zupełnie czymś innym i dowiedzieć się o tej całej Derpieńskiej dopiero przy okazji filmu Stanowskiego.
chce wnieść do dyskusji informacją że nie zna osoby


@oslet: To chyba dość oczywiste, wyjaśnianie "celebryty" z zasady jest bardziej znaczące i ciekawe im bardziej znaczący celebryta. Stanowski jak dla mnie równie dobrze mógłby zrobić materiał o starym kolegi ze szkoły Michała Białka
via Android
  • 1
@elmerski-fudski

każdy powinien wiedzieć kim jest Boxdel, Nitro i Wardęga.


Powiedział nikt nigdy.

Każdy średnio rozgarnięty człowiek rozumie że nie każdy zna boxdela czy derpienski, niemniej dużo ludzi z internetowej banki ich zna, dużo ludzi pisalo stanowskiemu żeby zrobił o niej film i zrobił o niej film. I czy to jakis problem dla kogoś?

Bo dzieje się tak że nagle ktoś kto siedzi poza tą bańką czuje chęć wejścia do niej tylko
Czy tak trudno zrozumieć że to co Ty mówisz "jak dla mnie" może #!$%@? innych obchodzić?


@oslet: Czy tak trudno zrozumieć, że to co te tysiące ludzi mówi może #!$%@? mnie obchodzić? Każdy robi dokładnie to samo, wyraża własną opinię i "czuje potrzebę zamanifestowana" czegoś.

Jak przeszkadzają Ci komentarze "kto jest Derpieński" to ich po prostu nie czytaj.