Wpis z mikrobloga

Dla tych co śmią śmieć się śmiać i szczuć szczuciem, na Donalda i jego przybocznych wiernych partyjnych żołnierzy, chciałem przypomnieć, co mówili jeden i drugi autorytet, w sprawie obietnic wyborczych.
A sama fanbaza Tuska, tutaj i na Twitterze, cały czas wypomina i przypomina, że rozliczać Tuska z obietnic chcą tylko pisowcy a nikt, z tych co głosowali na Słońce Narodu
(Screen z czasów #tvpis całe szczęście udało się odzyskać twierdzę na Woronicza i mamy tam nowe standardy ()
#bekazpisu #dobrazmiana #neuropa #4konserwy #polityka #aferapodsluchowa
huncwot_ - Dla tych co śmią śmieć się śmiać i szczuć szczuciem, na Donalda i jego prz...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-17 o 22.13.50

Pobierz
  • 13
@huncwot_: A co nie powiedział prawdy? Prawie 100% tych co w ogóle cokolwiek interesują się polityką nie pamięta obietnic wyborczych partii rządzących. A jeszcze więcej ma gdzieś czy są realizowane.

Pamiętasz bez zaglądania do neta jakie były obietnice wyborcze Pis w 2019 roku i jak cię zupełnie nie obchodziło, że nie zostały zrealizowane.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@malinq: najważniejszą bo jedyną, pisałem już o tym wcześniej, widać na screenie, śmiejąc się z takich jełopów jak ty
całe szczęście dla ciebie jest zbyt głupi by nawet to zrozumieć
całe szczęście dla Donalda, dzięki takim amebą jak ty, on znowu może robić, dokładnie na odwrót niż to co obiecywał a ty i tak mu będziesz klaskał w zachwycie
huncwot_ - @malinq: najważniejszą bo jedyną, pisałem już o tym wcześniej, widać na sc...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-18 o 09.56.08

Pobierz
dzięki takim amebą


@huncwot_: amebom typowy polaczku, bez znajomości języka polskiego xD

Do szkoły goń to może za 20 lat uda Ci się zaliczyć maturę (i nie mówię tu o twojej matce)

dokładnie na odwrót


Obiecał invitro - mamy invitro
Obiecał pigułkę dzień po - mamy pigułkę dzień po
Obiecał #!$%@? pisu - mamy #!$%@? pisu.

Ja tu nie widzę odwrotności xD
  • 0
@malinq: bardzo ważne dla całego kraju obietnice xd
no ale ważne że zakaz handlu został - ZAMORDYZM
i urocze jest patrzeć jak on i jego klauny miotają się w sprawie CPK
@huncwot_: Mogę poczekać na niedziele handlowe, aż skończą się komisje śledcze kompromitujące pisowców którzy te niedziele handlowe wprowadzili. Twój skowyt o klaunach i kompromitowanie się brakiem edukacji w zakresie języka polskiego jest tego wart.

A z CPK to nie wiem o jakim miotaniu się mówisz. Miotają to się pisowcy i ich opłacani propagandyści na dźwięk słowa "audyt" xD
  • 0
@malinq: jak nie wiesz o jakim miotaniu mówię, to widać po jakim kamieniem mieszkasz, że nie masz pojęcia co się dzieje w kraju
nie musisz sobie czekać na niedziele, przecież zapowiedzieli, że nie mają nic w tym temacie robić xd
a do spamu o wyciu skowyciu już dawno straciłem cierpliwość, więc jak nie masz nic do powiedzenia, prócz kolejnej dawki spamu, to lepiej zamknij jape
spam to twoje #!$%@? od rzeczy


@huncwot_:

Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.

Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.

Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.


Próbuj dalej. Nie umiesz pisać po polsku (czyli jak typowa konserwa) i używasz słów których