Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: To były badania o nadwyżce 1000 kalorii dziennie w diecie i wyszedł z nich wzrost czystej masy mięśniowej o 900 gramów miesięcznie oraz wzrost o 1.8 kg masy ciała miesięcznie. Badania są z przed 20 lat. Weź się schowaj człowieku.
Taką forme ten typek z postu mógłby zrobić w rok wg tych badań.
  • Odpowiedz
@angel-frome:

Na sucho czyli na samej diecie cymbale.

Jak siedze w tematach silownianych 10 lat w zyciu takiego okreslenia na slyszalem xD wygooglowalem i jest jeden post z 2007 roku z forum sfd ktory uzyl takiego pokracznego stwierdzenia a wiec cymbal mocny z ciebie xD

Kreatyna sama się wytwarza w organizmie z żółtka i białka jajka oraz pozyskuje się ją z czerwonego mięsa.

o ja cieeee skont ty to wiesz macius
  • Odpowiedz
@OskarDeveloperski:
10 lat siedzisz w tematach "siłownianych" i nie wiesz, że w jajkach są wszystkie niezbędne aminokwasy, które są wykorzystywane do syntezy białek i z nich w wątrobie powstaje między innymi kreatyna.

Znam ludzi co uczą się języka angielskiego 10 lat i dalej dukają, a znam takich co po roku komunikują się na poziomie B2. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@angel-frome: ale o czym ty bredzisz #!$%@?? czemu ty rzucasz losowymi informacjami ktore nie maja nic wspolnego z tematem i dodajesz sobie ze ktos tutaj tego nie wie? Sam ze soba gadasz? Schizofrenie masz przyglupie? XD
Ty nie wiesz co to jest sucha masa miesniowa i belkoczesz zamiast tego cos o jajkach? XDDD
  • Odpowiedz
  • 0
Po pierwsze najpewniej zbijał wagę i 70 kg nie była jego naturalna xd Po drugie półtora roku to dużo czasu na zbudowanie masy mięśniowej. Ale co może wiedzieć o tym wykopek który waży 50 kg i nigdy nie widział na oczy silowni czy porządnego jedzenia. Nie bronie go tylko krytykuje opa który zwyczajnie gówno we.

@Bananowysorbet38: Dziwne że coś jeszcze napisałeś, pod komentarzem który cię podsumowuje

powiedz że nigdy nie ćwiczyłeś
  • Odpowiedz
  • 0
@Bananowysorbet38: Wszystko zostało powiedziane, xyajo jest na bombie i się tego nie wypiera a ty dalej zgrywasz eksperta, w wątku w którym masz najmniejsze pojęcie o świecie. Już wiem skąd Owca ma swoich przygłupich fanów którzy go bronią.

Co ci nie pasuje

Wszystko xd
  • Odpowiedz
Na 100% może być to naturalny wzrost wagi. W 12 miesięcy przytyłem 20 kg :) Wystarczy dużo jeść :p Poza tym z całym szacunkiem, ale po co Wy to oglądacie i się przejmujecie tymi ludźmi :D Oprócz nitro to ja tam nikogo nie znam :D


@Rolnik1234: ale ten gość sam przyznał, że bierze sterydy w wielu wywiadach...
  • Odpowiedz
Nie neguje że jest na bombie,nie oglądam również twojego owcy bałwanie skończony. Jeżeli nie możliwym jest dla ciebie by przytyć 15 kg w ciągu 19 miesięcy i zbudować przy tym spoko sylwetkę to współczuję. Zamiast na kąkuter zacznij wydawać kasę na jedzenie po prostu
  • Odpowiedz