Wpis z mikrobloga

Oczywiście, że jutro będzie Luna.

Luna blefuje na instagramie, że czeka na wyniki.
Przecież to chyba oczywiste, że TVP poinformowało zwycięzce preselekcji kilka dni temu a nie dzisiaj, bo jakby dzisiaj, to chyba trochę za póżno byłoby na podpisanie umowy z TVP i przygotowanie się na występ w Pytaniu na Śniadanie. Po co w takim razie czeka?

Justyna wstawiła filmik na instagramie, że ćwiczy witchera. To nie nowe nagranie, to stare. Widać to po tym, że kilka dni temu dokładnie w takim samym stroju, fryzurze i nawet świetle, nagrała przeprosiny Zabielskiej. Wydaję mi się, że ten filmik miał na celu wszczepienie iskry nadziei i podtrzymanie emocji lub „załamanie nerwowe”/pogodzenie się z tym, że to jednak nie ona.

*Jeśli jutro będzie jednak Steczkowska, to jem swoją kupę ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk

#eurowizja
  • 20
  • Odpowiedz
@TrexTeR: ja właśnie liczę na Lunę
Po usłyszeniu tej piosenki pierwszy raz gdzieś napisałem nawet, że to jest tak pod jurorów, że myślę że wygra, no ale w sumie #!$%@? wie kto tam w tej komisji siedzi, to ciężko stwierdzić
  • Odpowiedz
@TrexTeR Nadal niestety mam wrażenie, że będzie to jednak Luna, bo ewidentnie blefuje z tym czekaniem na wyniki, ten kto jedzie już wie. Do tego w dzień ogłoszenia, że zwycięzca jest poinformowany, wstawiała relacje o miłości do Eurowizji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz