Wpis z mikrobloga

@trach777 powinien w którymś momencie pojawić się bardziej od strony Silbach przed łukiem skalnym gość w stroju gońca araxos i on cię dalej poprowadzi. Nie wiem czy on się pojawia przy drugim przejściu czy po wejściu do miasta, ale jakoś szybko w miarę
@trach777: Niektórych opcji nie dostaniesz w kornikach. Bywa tak, że znalezienie czegoś wymaga szczęścia, albo poradnika. Jak w 1 i 2. W kornikach zrobili z tego zabawę, na niektóre pytania nigdy nie dostaniesz odpowiedzi. To jak szukanie Chromanimów w 1. Ile razy znalazłeś wszystkie? Płyń z duchem gry. :)
@trach777: Klucz ma gość, który pojawi się w tamtej okolicy podczas zdarzenia losowego. Ono na ogół występuje w 2 rozdziale, kiedy pierwszy raz idziesz z Silbach do miasta, ale jeśli wtedy go nie będzie to warto tam od czasu do czasu przechodzić, w miarę postępu fabuły. Za którymś razem powinien się tam pojawić.
  • 2
@melquiades @melquiades @cooles @Davos87 okazało się, że jak już miałem możliwość dostania się do miasta to w tym przesmyku był gość w zbroi araxos, a obok niego leżał martwy bandyta. Gada do mnie, że zabił go, ale było ich dwóch a ten drugi uciekł i czy mu nie pomogę go dopaść. Cuchnącą sprawa pomyślałem, ale dałem się namówić. Zaprowadził mnie w okolice tej skrzyni, gwizdnął no i wiedziałem, że to pułapka. Na