Wpis z mikrobloga

Jestem jedną z pierwszych osób, które zaczęły pisać na tagu #yanek i #gejzpasji i patrząc na to co już się zaczęło dziać na tagach muszę coś napisać i szczerze mam w nosie jaki będzie odzew, ale mam nadzieję, że niektórzy z was przemyślą, że beka beką, ale przesadzać się nie powinno.

Uwielbiam ten tag z uwagi na humor obrazkowy, cytaty, bekę z doblo, bekę z ducato, brak siana, analizę konfliktu z Korsirem, domniemane odejście z odyńców i wiele innych, które codziennie poprawiają mi humor.

Problem jest w tym, że niektórzy zaraz przekroczą granicę jakiegokolwiek wyczucia.
Janek mieszka na działkach? Tak, sam ją znalazłem ponad dwa miesiące temu. I jasne, mogłem tutaj wrzucić zdjęcie satelitarne, abyście też mogli zobaczyć jak to wszystko u Niego wygląda (z czystej ciekawości), ale wiedziałem jak się to skończy. Nie minęły dwa tygodnie od wycieku i już kilku wykopków to pozgłaszało, albo chce zgłosić, aby narobić mu koło tyłka.

No to mam pytanie do was; co wam to przeszkadza? Przeszkadza wam to, że Janek śpi w 11 stopniach, że ma nieogrzewaną łazienkę, że klei wszystko do swojego busa w salonie, bo nie ma innego miejsca, że mu rury w zimie zamarzają? Mi nie przeszkadza, waśnie to jest jedna z tych śmiesznych rzeczy w uniwersum.
Nawet wpisałem w google "dlaczego nie można mieszkać na ROD" i co się dowiedziałem? Że nie wolno, po prostu nie wolno i tyle. Janek znalazł wyjście, (obejście problemu) meldunek ma u rodziców i co wam do tego? Zastanówcie się logicznie, jaka byłaby różnica w tym, że Janek wracałby do bloku na noc, przespać się, a potem z samego rana jechał ponownie na działkę. Czy może tak zrobić według przepisów? Tak.
Dla mnie zachowujecie się dokładnie tak samo jak typowy Janusz, co widzi, że sąsiad kupił nowego passata, a wy zamiast myśleć, jakby zarobić na swojego takiego passata chcecie jedynie, aby ten sąsiada się rozkraczył.

Stolik poszukiwacza to przecież był hit XD No tak niepraktyczne, że się w głowie nie mieści, ale przynajmniej śmiesznie było jak Janek z nadzieją wspominał na filmach i na live, że można zalicytować, piękny, wyjątkowy, jedyny stolik. To co zrobił wykopek? Zaczął licytować dla beki, żeby tylko uprzykrzyć mu życie.
I co drogi wykopku, który to zrobiłeś? Jeżeli Janek nie zauważyłby postu na wykopie, że to Ty zrobiłeś sobie bekę i napisał do Ciebie na allegro gdzie ma przyjechać ze stolikiem, to byś mu podał, że ma przyjechać do Kłodzka? I Janek wydałby kupę pieniędzy na paliwo, zmarnował czasu, a my nie zobaczylibyśmy na przykład filmu jak montuje okno dachowe, bo nie miałby pieniędzy aby je kupić. Idiotyzm.
Nie mówię o naboju w tym stoliku, bo to już inny temat, chociaż Janek i tak wspomniał na live, że to tylko łuska.

Macie beke, ja mam beke i super. Śmiejmy się wszyscy, ale nie uprzykrzajmy życia innym aby podbić swojego EGO i popisać się przed innymi wykopkami, którzy zaraz o tym zapomną, a Janek zostanie z problemem.

Przecież jak tak dalej będziecie robić, to Janek rzeczywiście wróci do tego Decathlonu, zamknie firmę, zamknie kanał i się skończy. Serio tego chcecie? Ja nie.
  • 24
@Zoltafik: trzeba by zweryfikować czy jakieś donoszenie idzie na papierze dopiero poźniej się zamartwiać. Być może to tylko komentarz w internecie. Swoja drogą na tej działce maja układ i nikt nikomu nic nie zrobi. Nawet jak pójdzie papier to tam jest układ, że sobie mieszkamy. Dla Janka jest bezpiecznie. Dopiero jak układ padnie, albo jak w "5 domach" pozmienia się to wtedy może mieć problem. Janek tam pewnie miodziku dał każdemu
  • 0
a to skoro tak powiedział to musi być prawda.


@BelleDerphine: Nie wiem czy to prawda, czy nieprawda. Nie chciałem się rozpisywać na temat tego naboju. Nie on był tematem tego akapitu.

Tak samo jak to że to nie jest ROD i może tam mieszkać zgodnie z prawem.


@BelleDerphine: Przeczytaj może jeszcze raz post, bo chyba nie rozumiesz jego sensu. A może Janek nas wszystkich oszukuje i na działce spędza 10
Przecież jak tak dalej będziecie robić, to Janek rzeczywiście wróci do tego Decathlonu, zamknie firmę, zamknie kanał i się skończy. Serio tego chcecie? Ja nie.


@Zoltafik: masz rację. Tylko to ostatnie zdanie niestety nie jest prawdą. On nie wróci do Decathlonu, bo on się nie nadaje do pracy na etacie. To nie jest typ człowieka, który przychodzi do pracy, odwali 8h i idzie do domu. To nie on. Dopóki ma kasę
  • 0
@BelleDerphine: Ile masz lat? Wiesz ile jest zawracania tyłka, aby wszystko poudowadniać?

No dobra, ale co potem? Co potem zrobisz? Zgłosisz, że Janek ma powierzchnie domku na działce powyżej 35m2 i urzędnicy mają przyjść i mu to zmierzyć? Żeby przyszli mu zbadać skąd ma wodę? Takich przykładów dowalania się można wymyśleć wiele, ale co Ci to da oprócz chorej satysfakcji? W ogóle NAWET załóżmy, że Janek mieszka tam na stałe NIELEGALNIE.
@Zoltafik: Bardzo fajny wpis i zgadzam się z tym całkowicie, jest to śmieszne uniwersum. Janek jest jaki jest, ale nikomu gadaniem swoich głupot krzywdy nie robi, to nie wiem skąd taka zawiść i robienie za wszelką cenę chlopowi pod górkę. Żyję w swojej bańce i niech sobie żyje, ale skończonym chamem trzeba być, żeby pisać jakies donosy, aby tylko uprzykrzyć dla zasady człowiekowi życie
@Zoltafik: przeszkadza mi to że Yanek kłamie że ma prawo mieszkać kiedy takiego prawa nie ma. Wystarczyło żeby się nie wypowiadał w tym temacie i nikogo by to nie raziło.
Nic nie będę zgłaszać, szkoda mi czasu na takie pierdoły. A i tak, przestrzegam prawa, nie mieszkam na działce, nie parkuje na czyimś miejscu, nie wycinam katalizatora z wydechu, nie handluje bronią. Prawo jest od tego żeby je przestrzegać i jest
@Zoltafik: Janek żyje w obłudzie i obłędzie. Ale jest szczęśliwy. Wasze donosy nic nie dadzą, nikomu nie da się udowodnić że mieszka na działce, bo tam nie ma meldunku :)) spójrzcie na całą Polskę. Show należy obserwować, jeżeli jesteście sfrustrowani, że nie da się swobodnie kręcić beki i trollować w komentarzach to znajdźcie sobie inny sposób niż bezsensowne donoszenie. Np można mu wysyłać bekowe paczki do otwierania na lajwie
@Korsir: I tak samo jest tym razem, w przypadku chorwackiej nutrii. Dla mnie jest naturalne że jak universum się rozrasta to część redaktorów robi zarzutki na grupy tych wiernych fanów (takich co Yanek lubi najbardziej - płacących, nie dyskutujących, liżących dupe w komentarzach). To jest po prostu zarzutka żeby zrobić szyderę z "działkowców" jednego z redaktorów. Z resztą zadziałało, bo komentarzach kwiczą pod filmem. Cel osiągnięty.

P.S. Według nauk chorwackiego mistrza
@disinherited: ty jestes glupi czy udajesz? bierzesz dofinansowanie i firma ma istniec przez rok czy dwa a dostal na busa i kupil busa, nie dostal on na kampera, jedynie jest to baza pod budowe wiec lepiej kup maść na ból dupy bo widze ze ostro piecze.