Wpis z mikrobloga

@FaZea: żyją w topce bezpiecznym kraju, większe niebezpieczeństwo masz jak przechodzisz przez ulicę, a jednak robisz to codziennie.

W ogóle zdefiniuj bezpieczeństwo baby, bo może rozumiesz to jako, że uchwyty we frontach meblowych mają za ostry kąt i przez to paznokcie im się łamią.
  • Odpowiedz
  • 7
@FaZea: nie ma rzeczy wazniejszej niz juz ta zapewniona? Kobiety w Polsce moga sie czuc bezpiecznie wiec po co przywilejowanie kobiet zajmowaniem się problemem którego nie ma. Oszołownia dzika chorągiewa xD
  • Odpowiedz
@banicjant997: Generalnie co drugi dzień zmienia się to co jest najważniejsze dla władzy w Polsce. Nie zmienia się tylko to, że od dawna żaden się nie zająknął, że najważniejszy jest jakiś postulat ważny dla mężczyzn. Ot chociażby o tym by wspomóc zdrowie psychiczne facetów którzy popełniają samobójstwa znacznie częściej niż kobiety.
  • Odpowiedz
a jaka sprawa moze byc wazniejsza dla kobiet jak bezpieczenstwo jej ?


@FaZea: Mi się wydaje, że najważniejsze jest bezpieczeństwo wszystkich obywateli, a nie tylko jednej płci, ale już od dłuższego czasu widać, że mężczyźni są obywatelami drugiej kategorii.
  • Odpowiedz
a jaka sprawa moze byc wazniejsza dla kobiet jak bezpieczenstwo jej ?


@FaZea: w top ofiar przestępstw jednak nie są kobiety. Może trzeba to jakoś zrównać? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@banicjant997: jeśli jakaś kobieta dzisiaj w Polsce nie czuję się bezpieczna to znaczy ze czas dofinansować psychiatrię albo odciąć się od pato partnera. Skala matriarchatu jest taka ze wiele razy widziałem laski robiące z siebie żywy mur pomiędzy bijącymi się sebiksami i najczęściej żaden z prawilniakow nie miał odwagi uderzyć laski xd.
  • Odpowiedz
  • 2
@dawid131: Ale co mnie poprawiasz, gosc powiedział dosłownie tak jak przytoczyłem i poprawił to kilka razy ze kobiety maja czuc sie bezpiecznie i ze to jest najwazniejsza rzecz. Czy dotyczy to aborcji, wieku emerytalnego czy innego problemu to bezpieczenstwo kobiet NIE JEST NAJWAZNIESZĄ RZECZĄ w aktualnym stanie i momencie bo sytuacja nie wymaga wzywania do poprawy bezpieczenstwa kobiet. Wiec nie chrzań gosciu
  • Odpowiedz
@banicjant997 facet co chce bezpiwczwństwo, dobre sobie. Do okopu i fabryki wio, tak jak porządne mężczyzny z przeszłości, a nie jakieś jojczenie "ojojoj psychika siada" czy "ten azbest to mi raka da w 5 lat".
Lewactwo się znalazło cholerne, socjaluchy leniwe.
  • Odpowiedz
@keep_movin: bezpieczenstwo baby to to ze jak zostanie zgwałcona albo plod bedzie zagrazał jej zyciu to od reki bedzie mogl sie ratowac lub usunac cos nie chcianego z gwaltu.
@banicjant997 jak nie ma ? lekarz moze uzyc klauzuli sumienie i beda czekac z aborcja ktora zagraza zyciu
@Nighthuntero ale on nie powiedzial ze licza sie tylko baby, tylko ze dla nich to jest najwazniejsza, dla facetow pewnie cos innego, to normalne.
  • Odpowiedz