Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Warto wgl instalować i szukać dziewczyny na #tinder? Szukam kogoś w #warszawa w wieku podobnym do mnie (19 - 21 lat). Mam ponad 190 cm wzrostu i jakieś 90 kg masy, wygląd jakieś 7/10. Nie jestem typową osoba w moim wieku, lubię czytać i rozmawiac na inteligentne tematy. Czasem mysle ze blizej mi do pokolenia moich rodzicow niz do mojego (brzydzi mnie konsumpcjonizm). Obawiam się że ciężko mi będzie tam znaleźć dziewczynę, która doceni bardziej mój charakter i nie będzie ze mną tylko dla korzyści lub mojego wyglądu. Doskwiera mi nieco samotnosc bo jestem przyjezdny, studiuje dosyc wymagajacy i perspektywiczny kierunek. Jakoś nie przekonuje mnie szukanie dziewczyny w ten sposób (slyszalem wiele negatywnych opinii), ale mam znajomych ktorzy znalezli w ten sposob drugie połówki. Co o tym sądzicie Mirki? Zastanawiam się jeszcze nad #badoo ale ta aplikacja jest chyba mniej popularna.
#zwiazki #pytanie #kobiety #pytaniedoniebieskichpaskow #p0lka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@mirko_anonim
Każda kobieta wybierając faceta myśli o swoich korzyściach. Świadomie lub podświadomie.
Pogadać sobie może rownież z kumplem.

Może spróbuj poznawać dziewczyny w realnym świecie? Skoro jesteś 7/10, spokojnie możesz podbijać na ulicy, gdziekolwiek.
am ponad 190 cm wzrostu i jakieś 90 kg masy, wygląd jakieś 7/10.


@mirko_anonim: tragiczne warunki, naczy chcesz to instaluj ale kup od razu platinum za 300 ziko to może wpadną z 3 parki po tygodniu z jakimiś 4/10
@mirko_anonim: Większość kobiet po rozstaniach, traumach, szukające wrażeń i darmowych posiłków, zaburzone, narcyzki, cała śmietanka. Według mnie istnieje tylko mały odsetek normalnych kobiet które nie mają okazji poznać kogoś na żywo, w większości są to te mniej urodziwe. Jeśli nie masz dużego doświadczenia i chodzi Ci tylko o ruchanie, jasne spoko opcja, tylko trzeba mieć wygląd i gadane, 3 dni popisz a następnie na spotkanie umawiaj, tylko musi to być Twój