Wpis z mikrobloga

@lskx: Ja dzisiaj straciłam pieniążki ok 20 $ na pięć wkładzików Fiit,na warzywka na patelenkę,na kurczaczka wędzonego,na ryżyk jaśminowy,na czekoladki,na jogurciki ,na miąsko itd
  • Odpowiedz
@lskx: na dzien dzisiejszy zanim wojna wybuchla wyebalem 100k euro w krypto, na dzien dzisiejszy na krakenie mam 41 :D hahah taki ze mnie biznemem jak z klapka haha
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@Marzenna_Anna: brzmi jak wydatki na 10 osób. Jesteś rozrzutna. Musisz zarabiać więcej niż znany youtuber z 15k subów, tj. 30zl z adsense dziennie i 20zl za 2h live. Albo jestes nieroztropna ;).
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@stopmen: rośnie - kupuj, spada - sprzedawaj. stara, dobra i sprawdzona taktyka ;). wspolczuje Mireczku. trzymaj co masz tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lskx: a ja dzisiaj kupiłem wyśmienitą zieloną herbatę po 1zł za 1g. Więc codzienne 2-3 kubki (więcej nie ma sensu zalewać, bo już traci smak), kosztują mnie 5zł. A Wy jak tam? Zielona Minutka czy Dilmah po terminie przydatności?
  • Odpowiedz
@lskx: spokojnie, na zycie mam i czekam az w koncu moze chociaz na zero wyjde a moge jeszcze pare lat poczekac w razie czego a po drugie na gorce nie wszedlem tylko bylo na 50procent od gory a ze polecialo #!$%@? w dol coz, zycie, na karte SD i buty dla zony zawsze sie znajdzie haha :D
  • Odpowiedz