Wpis z mikrobloga

@Jcmg dokładnie xd teraz zacząłem pracować nad botem, który sam będzie tradował, jak go kiedyś skończę i będzie mu dobrze szło na koncie demo to spróbuję go odpalić na prawdziwym ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Lowca_kotojeleni: żeby ocenić swój wynik musisz go porównać do rynku. Dla przykładu, jeśli Twoje 8k to jest 30% Twojego kapitału, a indeks WIG20 w tym czasie zrobił 25%, to Twoja gra jest warta jedynie 5% (ponieważ nie robiąc nic i tak byś zyskał 25%)
@programistalvlhard: zwyczajne akcje, na cfd zagrałem raz i w mgnieniu oka z 40k zrobiło się 20k ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@WpiszSwojLogin : najważniejsze to wiedzieć kiedy wyjąć xD, ale to nie takie proste jak nas samych to dotyczy
@laporte : z ok. 20k zrobiłem niecałe 8k na plus. Ale szczerze to był przypadek bo urosło mi coś co kisiłem kilkanaście miesięcy i udało się dwa kółka zakręcić
ja miałem okres, że na takim daytradingu na kontraktach robiłem przez 3 miesiące po 10k+ miesięcznie, i to zaczynając mając 8k, potem wszystko straciłem i skończyła się zabawa ( ͡º ͜ʖ͡º)


@WpiszSwojLogin: I dlatego trzymam akcje XTB😎